Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Książę Harry i Meghan Markle szykują się do ślubu

19.05.2018 11:00

Książę Harry i Meghan Markle szykują się do ślubu. Wielka uroczystość odbędzie się już w maju. Zagraniczne media dotarły do informacji, z których wynika, ile będzie kosztować suknia przyszłej księżnej. Kwota robi wrażenie!

Książę Harry i Meghan Markle szykują się do ślubu fot. Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle szykują się do ślubu

Dziennikarze „Look'a" dotarli do informatora, który zdradził nieco szczegółów na temat tej królewskiej uroczystości. „Meghan przygotowuje się do tego wymarzonego dnia jak każda inna panna młoda. Suknia ślubna była największym wydatkiem i trzeba było podwoić pierwotnie zakładany budżet" – czytamy.

Jeśli wierzyć doniesieniom magazynu, suknia ma kosztować 400 tysięcy funtów, czyli blisko dwa miliony złotych. Prawdopodobnie zaprojektuje ją ktoś z domu mody Aleksandra McQueena

Książę Harry jest piąty w kolejce do brytyjskiego tronu. Para spotyka się od lipca 2016 roku. Ślub Meghan i Harry'ego odbędzie się 19 maja 2018 roku. Zakochani przyrzekną sobie miłość w zamku w Windsorze, który obok londyńskiego Pałacu Buckingham i Pałacu Holyrood w Edynburgu jest główną rezydencją brytyjskich monarchów. To tutaj w 2005 roku książę Karol poślubił Kamilę Parker-Bowles, obecną księżną Kornwalii.

RadioZET.pl/SI

Oceń