Zamknij

Księżna Kate zachwyciła na Gali BAFTA 2019 i przyćmiła stylizacją inne gwiazdy [ZDJĘCIE]

Redakcja
11.02.2019 11:03
Księżna Kate swoją stylizacją przyćmiła inne gwiazdy
fot. Instagram.com/kensington Royal

Gala wręczenia Nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej przyciągnęła mnóstwo gwiazd. Na wydarzeniu pojawiła się m.in. księżna Kate, która wyglądała olśniewająco w asymetrycznej sukni Alexandra McQueena.

Księżna Kate zachwyciła piękną stylizacją

W Royal Albert Hall odbyło się rozdanie nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej BAFTA. To już 72. ceremonia, na której i tym razem pojawiło się mnóstwo gwiazd. Oprócz śmietanki ze świata filmowego nie mogło zabraknąć księcia Williama i księżnej Kate, która wyglądała olśniewająco.

Można pokusić się o stwierdzenie, że Kate swoją stylizacją przyćmiła inne gwiazdy. Księżna wybrała asymetryczną, drapowaną sukienkę na jedno ramię, która pochodzi z kolekcji Alexandra McQueena. Kreacja perfekcyjnie podkreśliła szczupłą figurę Kate. Elegancką stylizację dopełniła srebrną biżuterią i białą, szykowną kopertówką. Do tego włosy spięte w kok i delikatny makijaż, który sprawił, że Kate wyglądało świeżo i dziewczęco.

BAFTA 2019: „Zimna wojna” bez nagrody

Oprócz Williama i Kate na czerwonym dywanie pojawiły się takie gwiazdy jak m.in. Cate Blanchett, Margot Robbie czy Rami Malek. Warto podkreślić, że nominowana w czterech kategoriach „Zimna wojna” nie zdobyła nagrody. Film Pawła Pawlikowskiego przegrał z „Romą” Alfonso Cuarona.

RadioZet.pl/ SW