Lidl. Torebki Wittchen wracają. Ceny? Lepsze niż wcześniej!

30.11.2017 10:22

Torebki marki Wittchen wracają do Lidla. Przed świętami 2017 możemy spodziewać się jeszcze większego zakupowego szału. Co znajdzie się w ofercie? Jakie będą ceny?

Lidl. Torebki Wittchen wracają. Ceny? Lepsze niż wcześniej! fot. YouTube

Już od 2 grudnia do Lidla znów zawitają torebki marki Wittchen. Od soboty klienci w całym kraju będą mogli więc po raz kolejny kupić galanterię tej znanej polskiej marki.

W dyskontach Lidl pojawią się 42 wzory torebek w różnych kolorach oraz 43 różne portfele. Oprócz torebek i portfeli klienci będą mogli wybierać także wśród rękawiczek i pasków – zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Co z cenami produktów marki Wittchen w grudniu 2017 roku? Zapowiada się kusząco. Większość torebek kosztować będzie 189 złotych, portfele dostępne będą w cenie 159 złotych, rękawiczki – 88 złotych, a pasek – 79 złotych.

Zobaczcie poprzednią bitwę o torebki.

Warto przypomnieć, że każde pojawienie się kolekcji Wittchen w Lidlu budzi ogromne zainteresowanie klientów. Wszystko wskazuje na to, że świąteczna kolekcja Wittchen będzie cieszyć się ogromnym powodzeniem, szczególnie, że ceny torebek są tańsze niż w poprzednich edycjach promocji.

RadioZET.pl/SI

Portfele damskie, to małe, lecz konieczne akcesoria dla każdej z nas

Sprawdź szeroki wybór rękawiczek damskich renomowanych marek

Torby i plecaki damskie to najbardziej komfortowa opcja! Wybierz model który spełni Twoje oczekiwania

Oceń