Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lidl. Torebki Wittchen wracają. Ceny? Lepsze niż wcześniej!

30.11.2017 10:22

Torebki marki Wittchen wracają do Lidla. Przed świętami 2017 możemy spodziewać się jeszcze większego zakupowego szału. Co znajdzie się w ofercie? Jakie będą ceny?

Lidl. Torebki Wittchen wracają. Ceny? Lepsze niż wcześniej! fot. YouTube

Już od 2 grudnia do Lidla znów zawitają torebki marki Wittchen. Od soboty klienci w całym kraju będą mogli więc po raz kolejny kupić galanterię tej znanej polskiej marki.

W dyskontach Lidl pojawią się 42 wzory torebek w różnych kolorach oraz 43 różne portfele. Oprócz torebek i portfeli klienci będą mogli wybierać także wśród rękawiczek i pasków – zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Co z cenami produktów marki Wittchen w grudniu 2017 roku? Zapowiada się kusząco. Większość torebek kosztować będzie 189 złotych, portfele dostępne będą w cenie 159 złotych, rękawiczki – 88 złotych, a pasek – 79 złotych.

Zobaczcie poprzednią bitwę o torebki.

Warto przypomnieć, że każde pojawienie się kolekcji Wittchen w Lidlu budzi ogromne zainteresowanie klientów. Wszystko wskazuje na to, że świąteczna kolekcja Wittchen będzie cieszyć się ogromnym powodzeniem, szczególnie, że ceny torebek są tańsze niż w poprzednich edycjach promocji.

RadioZET.pl/SI

Portfele damskie, to małe, lecz konieczne akcesoria dla każdej z nas

Sprawdź szeroki wybór rękawiczek damskich renomowanych marek

Torby i plecaki damskie to najbardziej komfortowa opcja! Wybierz model który spełni Twoje oczekiwania

Oceń