Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Luis Fonsi pokazał żonę. Ale piękna!

29.01.2018 10:09
xxx zet

Luis Fonsi pojawił się na rozdaniu statuetek Grammy oraz imprezie Pre-Grammy Clive'a Davisa. Na obu towarzyszyła mu piękna żona, Águeda López.

Luis Fonsi pokazał żonę. Ale piękna! fot. Instagram

Águeda López jest hiszpańską modelką i dziennikarką. Pracuje w telewizji i spełnia się jako szczęśliwa mama. Fonsi i Lopez mają dwoje dzieci: 5-letnią Mikaelę i urodzonego w grudniu 2016 roku Rocco.

Agueda skończy w tym roku 37 lat — urodziła się 21 sierpnia 1981 r. w Kordobie w Hiszpanii. W 2000 roku dostała się do finału prestiżowego konkursu Miss Spain, gdzie zwróciła na siebie uwagę specjalistów od modellingu. Od tego czasu regularnie można oglądać ją w na wybiegach i w telewizji.

Podczas trzyipółgodzinnej gali Grammy nie zabrakło poruszających występów, m.in. Eltona Johna, Pink, Sama Smitha, Lady Gagi i Rihanny, ani politycznych akcentów. Wielu gości nosiło w klapach lub trzymało białe róże na znak poparcia dla akcji #MeToo i ruchu Time's Up powstałych w proteście przeciw molestowaniu seksualnemu; podtekst polityczny sugerowano też w przypadku wykonanego przez Stinga przeboju sprzed lat, „Englishman in New York”, w którym jeden z wersów brzmi: „Jestem obcym w Nowym Jorku”.

Maren Moriss, Eric Church i Brothers Osborne wykonali „Tears in Heaven” Erica Claptona ku czci 58 osób zabitych w 2017 roku podczas festiwalu muzycznego w Las Vegas przez uzbrojonego mężczyznę. Imiona i nazwiska ofiar wyświetlono na ekranie za występującymi muzykami.

Wszystkie informacje o Grammy i nie tylko znajdziesz na stronie MUZYKA Radio ZET.

RadioZET.pl/SI/PAP

Oceń