Zjawiskowa Socha na urodzinach Polsatu. Co za strój!

12.12.2017 09:33

Małgorzata Socha pojawiła się na urodzinach Polsatu i olśniła swoim wyglądem. 

Zjawiskowa Socha na urodzinach Polsatu. Co za strój! fot. Eastnews

Małgorzata Socha na urodzinach Polsatu

Na uroczystej gali z okazji 25. urodzin Polsatu pojawiły się wszystkie największe gwiazdy stacji. Największe wrażenie na fotoreporterach zrobiła – tradycyjnie już – Małgorzata Socha, która wybrała na tę okazję zjawiskową suknię w hollywoodzkim stylu. Uzupełniła ją srebrnym futerkiem i wysokimi szpilkami o najmodniejszym w tym sezonie fasonie. Efekt? Trzeba przyznać, że piękna aktorka dawno nie wyglądała tak dobrze!

Małgorzata Socha po raz kolejny udowodniła, że nie ma nic wspólnego z grzeczną, nudną Ingą z „Przyjaciółek", w którą od dziesięciu sezonów wciela się aktorka, a wręcz przeciwnie – to prawdziwy wulkan seksapilu i energii.

EN_01294694_0762

Podczas uroczystej gali zorganizowanej w Teatrze Wielkim pojawiły się niemal wszystkie gwiazdy związane Polsatem, m.in. Krzysztof Ibisz, Ewa Wachowicz, Zygmunt Chajzer, Paulina Sykut-Jeżyna, Maciek Rock, Tomasz Samborski, Maciek Dowbor, Agnieszka Hyży, Mateusz Borek, Karolina Szostak, Katarzyna Dowbor, Misheel Jargalsaikhan, Aleksandra Szwed, Piotr Gąsowski czy Andrzej Grabowski.

Nie zabrakło także reprezentantów świata sportu. Na czerwonym dywanie widzieliśmy m.in. Andrzeja Gołotę, Tomasza Hajtę, Mariusza Wlazłego czy Przemysława Saletę.

Co to był za wieczór!

RadioZET.pl/SI

Oceń