Małgorzata Socha w srebrnych kozakach na urodzinach „Na Wspólnej”

14.02.2018 11:44

Małgorzata Socha pojawiła się na 15. urodzinach serialu „Na Wspólnej” w zjawiskowej kreacji. Jednak największą uwagę przykuły jej buty. Jak wygląda w srebrnych kozakach?

Małgorzata Socha w srebrnych kozakach na urodzinach „Na Wspólnej” fot. Eastnews

Małgorzata Socha w srebrnych kozakach

Małgorzata Socha na tę okazję wybrała piękną długą niebieską sukienkę ozdobioną czerwonymi kwiatami z fantazyjnym wycięciem i falbanką. Gwiazda „Na Wspólnej” nie byłaby jednak sobą, gdyby nie zadbała o dodatki całej stylizacji. Największe wrażenie zrobiły buty — srebrne kozaki to odważny wybór, ale piękna aktorka udowodniła, że w zestawieniu z sukienką w stylu retro potrafią wyglądać pięknie i z klasą.

EN_01304612_0021

Aktorka bardzo dba o siebie i widać to gołym okiem. — Jak każda kobieta przywiązuję wagę do tego, co jem, ale wynika to przede wszystkim z szacunku do mojego ciała i zdrowia. Sama zauważyłam, że lekkie, pełnowartościowe i zdrowe posiłki dają mi więcej energii i zapewniają lepsze samopoczucie. Ale przyznaję, że nie odmawiam sobie przyjemności i nie daję się zwariować. Myślę, że zdrowa dieta to przede wszystkim rozsądne odżywianie bez popadania w skrajności. I jak każdemu, zdarza mi się podjadać, szczególnie będąc na planie, kiedy nie mam czasu na większy posiłek. Sięgam wtedy po sprawdzone przekąski, takie jak chipsy wielozbożowe, coś, co doda mi energii do pracy, a przy tym jest smaczne — zdradziła, jak dba o siebie w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Warto przypomnieć, że Małgorzata Socha gra w serialu „Na Wspólnej” od jedenastu lat. Wciela się w rolę Zuzanny Hoffer, serialowej żony Kamila (Kazimierz Mazur).

RadioZET.pl/SI

Oceń