Zamknij

Największe modowe dziwactwa na jednym profilu na Instagramie

Redakcja
11.02.2019 16:24
Największe modowe dziwactwa na Instagramie w jednym miejscu
fot. Instagram.com/trashfashionshit

Moda uwielbia dziwne trendy, ubrania i dodatki. Niektóre z nich są tak osobliwe, że aż oczy bolą od samego patrzenia. Na Instagramie znajdziemy profil "Trashfashionshit", który skupia najróżniejsze modowe dziwactwa w jednym miejscu.

Największe modowe dziwactwa na jednym profilu

Przesadzone makijaże, stroje i stylizacje rodem z horrorów. Współczesna moda bywa szokująca, zaskakująca i odjechana. Niektóre propozycje z wybiegów sprawiają, że oczy otwierają się szeroko ze zdziwienia. Na profilu #trashfashionshit znajdziemy mnóstwo zdjęć największych modowych dziwactw z wybiegów.

Założycielką profilu jest Ethereal, makijażystka i piosenkarka z Meksyku, która skupiła największe koszmarki z ostatnich lat. Znajdziemy tam m.in. propozycje starych kolekcji Gucci, Moschino, Diora czy Alexandra McQueena. Nie brakuje przerażających makijaży, peruk, masek, sukni ślubnych rodem z horroru, przebrań jak z kreskówek i butów, które nie nadają się do założenia. Chwilami jest kiczowato, zabawnie i przerażająco. Profil obserwuje już 51 tysięcy followersów.

RadioZEt.pl/ SW