Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Największe modowe dziwactwa na jednym profilu na Instagramie

11.02.2019 16:24

Moda uwielbia dziwne trendy, ubrania i dodatki. Niektóre z nich są tak osobliwe, że aż oczy bolą od samego patrzenia. Na Instagramie znajdziemy profil "Trashfashionshit", który skupia najróżniejsze modowe dziwactwa w jednym miejscu.

Największe modowe dziwactwa na Instagramie w jednym miejscu fot. Instagram.com/trashfashionshit

Największe modowe dziwactwa na jednym profilu

Przesadzone makijaże, stroje i stylizacje rodem z horrorów. Współczesna moda bywa szokująca, zaskakująca i odjechana. Niektóre propozycje z wybiegów sprawiają, że oczy otwierają się szeroko ze zdziwienia. Na profilu #trashfashionshit znajdziemy mnóstwo zdjęć największych modowych dziwactw z wybiegów.

Założycielką profilu jest Ethereal, makijażystka i piosenkarka z Meksyku, która skupiła największe koszmarki z ostatnich lat. Znajdziemy tam m.in. propozycje starych kolekcji Gucci, Moschino, Diora czy Alexandra McQueena. Nie brakuje przerażających makijaży, peruk, masek, sukni ślubnych rodem z horroru, przebrań jak z kreskówek i butów, które nie nadają się do założenia. Chwilami jest kiczowato, zabawnie i przerażająco. Profil obserwuje już 51 tysięcy followersów.

RadioZEt.pl/ SW

Oceń