Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nicki Minaj gwiazdą świątecznej kampanii H&M

10.11.2017 11:03

Gwiazdą świątecznej kolekcji H&M jest Nicki Minaj. W uroczej kampanii i filmie towarzyszą jej Jesse Williams i John Torturo. Oto zdjęcia i wideo H&M Holiday 2017.

Nicki Minaj gwiazdą świątecznej kampanii H&M fot. Instagram

Świąteczny filmik dla szwedzkiej sieciówki przygotował Johan Renck, a wystąpili w nim Nicki Minaj, Jesse Williams i John Turturro. Fabuła jest interpretacją klasycznych baśni i bajek. Główną bohaterką jest mała dziewczynka, która ściga złego brata Świętego Mikołaja, aby uratować święta przed jego egoizmem.

– Kocham ten film za wspaniałe przesłanie. Uwielbiam patrzeć, jak dziewczynka staje się bohaterem, którego każdy z nas ma w sobie. W święta zawsze czuć ten szczególny rodzaj magii – zdradziła Nicki Minaj, gwiazda kampanii, która wciela się w mamę dzielnej dziewczynki.

Do sieci trafił zwiastun wideo, którego pełną wersję będzie można zobaczyć już 28 listopada.

– To ekscytujące, że nasze świąteczne projekty powstają razem z takimi inspirującymi osobami. Dodali oni do filmu jeszcze więcej magii i mamy nadzieję, że nasi klienci pokochają sposób prezentacji mody w okresie świątecznym w H&M – mówi Pernilla Wohlfahrt, dyrektor ds. projektowania i kreacji w firmie H&M.

Szeroka gama świątecznych produktów dla całej rodziny i wybrane ubrania widoczne w filmie będą dostępne w sklepach i na stronie internetowej w okresie kampanii świątecznej, która rozpoczęła się 9 listopada.

RadioZET.pl/SI

Oceń