Zamknij

Suknia ślubna Any z „Nowego oblicza Greya" hitem sieci!

Redakcja
16.01.2018 22:22
Suknia ślubna Any z „Nowego oblicza Greya" hitem sieci!
fot. Instagram

„Nowe oblicze Greya" już niebawem w kinach! W trzeciej filmu części będziemy świadkami ślubu Any i Greya. Panna młoda powie „tak" w zjawiskowej sukni ślubnej. Wiemy już, kto jest odpowiedzialny za jej projekt!

Nowe oblicze Greya. Suknia ślubna Any

Już niedługo w kinach trzecia część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Ze zwiastuna wiadomo, że główna para weźmie ślub. Zdjęcie Any w sukni ślubnej pojawiło się na oficjalnym profilu filmu na Instagramie. Suknia uszyta z delikatnej koronki z długim trenem to projekt Monique Lhuillier, która od wielu lat szyje stroje ślubne największym amerykańskim gwiazdom.

Zobacz także

W filmie, poza główną parą, czyli Dakotą Johnson i Jamiem Dornanem, pojawią się m.in. Rita Ora (Mia, siostra Greya), Luke Grimes (Elliot Grey), Arielle Kebbel (Gia Matteo) i Eric Johnson (jako Jack Hyde).

Na co mogą liczyć fani kultowej produkcji?

Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienne obowiązki nie zabijają w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Wszystko wskazuje jednak na to, że zakochanym uda się odzyskać upragnione szczęście. W poprzednim zwiastunie można było bowiem oglądać ślub głównych bohaterów. Wiadomo już także, że Ana zajdzie w ciążę!

Zobacz także

Za reżyserię odpowiada brytyjski filmowiec James Foley, który pracował na podstawie scenariusza Nialla Leonarda.

Przypomnijmy, że filmy „Ciemniejsza strona Greya" i „Nowe oblicze Greya" powstawały jednocześnie.

Premiera filmu „Nowe oblicze Greya" w 9 lutego 2018 w Polsce. Na świecie film trafi do kin dwa dni wcześniej. Zapowiadają się więc gorące, bardzo romantyczne walentynki.

RadioZET.pl/SI