Zamknij

Oscary 2018. Emma Stone złamała dress-code?

Redakcja
05.03.2018 08:34
Emma Stone
fot. PAP

Oscary 2018 za nami! Tradycyjnie na czerwonym dywanie nie zabrakło zjawiskowych stylizacji od najbardziej luksusowych domów mody. Oryginalną stylizacją wyłamała się niewątpliwie Emma Stone. Wpadka czy intencjonalne zagranie?

Oscary 2018. Emma Stone w spodniach i marynarce

Oscary 2018 — wielkie święto filmowe już za nami. Odbywającą się tradycyjnie w Dolby Theatre w Hollywood oscarową galę rokrocznie z zapartym tchem obserwują nie tylko kinomani, lecz także znawcy i miłośnicy mody. Ceremonii wręczenia słynnych złotych statuetek nie bez przyczyny towarzyszy aura elegancji i stylu — już od 90. lat gwiazdy dwoją się i troją, by tego wyjątkowego wieczoru wyglądać efektownie i z klasą.

Jak bywa? Różnie! Oczywiście co roku na gali Oscarów mamy do czynienia z prawdziwą rewią mody, choć nie brakuje też wpadek, które niektórym gwiazdom przydarzyły się także w tym roku.

Zobacz także

Jak na gali Oscary 2018 wypadła Emma Stone? Tu zdania są podzielone! Niektórzy zarzucają zjawiskowej aktorce, że pojawiając się na czerwonym dywanie w czarnych garniturowych spodniach i marynarce (co prawda jedwabnej, ale jednak), złamała klasyczny dress-code. Są też tacy, którzy docenili oryginalny ruch laureatki Oscara (za film „La La Land” z zeszłego roku) i pochwalili to, że wreszcie ktoś miał odwagę włożyć spodnie zamiast sukienki. Dlaczego by nie?

mid-epa06580854
Emma Stone
fot. Emma Stone na gali Oscary

Zestaw, który miała na sobie Emma Stone podczas gali Oscary 2018, to stylizacja domu mody Louis Vuitton, którego aktorka jest twarzą.

Na gali Emma wręczyła statuetkę najlepszemu reżyserowi (dostał ją Guillermo del Toro za „Kształt wody”). Reprezentowała także film „Battle of the Sexes”.

Zobacz także

Emma Stone

RadioZET.pl/SI