Zamknij

Oscary 2018. Meryl Streep w sukience jak wróżka chrzestna ze Shreka

Redakcja
05.03.2018 10:58
Meryl Streep
fot. PAP

Oscary 2018 — wielkie święto amerykańskiego kina za nami. Meryl Streep w tym roku nie zdobyła Oscara, ale o jej stylizacji piszą dziś internauci na całym świecie. Dlaczego?

Oscary 2018. Meryl Streep jak wróżka chrzestna ze Shreka

Oscary 2018 za nami. Choć w tym Meryl Streep nie udało się zdobyć czwartej już statuetki i tak była jedną z największych gwiazd wydarzenia. Internauci dowcipnie zareagowali na czerwoną sukienkę, którą oscarowa weteranka miała tego magicznego wieczoru na sobie.

Meryl Streep była w tym roku nominowana do Oscara po raz 21. I choć nie udało jej się zdobyć statuetki za rolę Katherine Graham w „Czwartej władzy” Stevena Spielberga, przez cały wieczór była w doskonałym humorze. I jak zwykle prezentowała się zjawiskowo.

Zobacz także

Meryl Streep, nazwana przez Donalda Trumpa „najbardziej przereklamowaną aktorką w Hollywood”, na gali Oscary 2018 pojawiła się w czerwonej kreacji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że łudząco przypominała... wróżkę chrzestną z drugiej części filmu „Shrek”. Podobieństwo wychwycili oczywiście internauci.

68-letnia Meryl Streep ma w swojej kolekcji już trzy Oscary — za role w „Sprawie Kramerów”, „Wyborze Zofii” i „Żelaznej Damie”.

Zobacz także

Meryl Streep
fot. Meryl Streep

RadioZET.pl/SI