Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Oscary 2018. Najpiękniejsze stylizacje, sukienki i kreacje

05.03.2018 07:13

Oscary 2018 za nami. Które gwiazdy zachwyciły swoimi kreacjami na czerwonym dywanie podczas tegorocznego rozdania najbardziej prestiżowych statuetek filmowych? Oto najpiękniejsze sukienki i kreacje! Od niektórych aż trudno oderwać wzrok!

Oscary 2018. Najpiękniejsze stylizacje, sukienki i kreacje fot. PAP

Oscary 2018. Stylizacje, sukienki i kreacje

Oscary 2018 za nami. Odbywającą się rokrocznie w Dolby Theatre w Hollywood oscarowa gala jest nie tylko wielkiem świętem kina, lecz także ogromnym pokazem mody. Nie inaczej było w tym roku. Na Oscarach 2018 gwiazdy tradycyjnie postawiły na zjawiskowe stylizacje. Oto najpiękniejsze sukienki, kreacje i stylizacje! Trzeba przyznać, że w tym roku gwiazdy naprawdę zaszalały!

Na uwagę z pewnością zasługuje Sandra Bullock w cekinowej sukni domu mody Louis Vuitton, Lupita Nyong'o w złotej sukience Atelier Versace i Jennifer Lawrence w błyszczącej kreacji Diora. Trudno było oderwać wzrok także od Gal Gadot, która postawiła na błyszczącą suknię z frędzlami w stylu retro (kolekcja Givenchy wiosna 2018 Haute Couture), Margot Robbie, która pojawiła się na gali Oscarów 2018, w białej, ascetycznej sukni Chanel Haute Couture czy Jennifer Garner, która miała na sobie piękną sukienkę Atelier Versace w najmodniejszym w tym sezonie odcieniu niebieskiego.

Czyja stylizacja zachwyciła najbardziej podczas 90. gali wręczenia Oscarów 2018? Mnóstwo pięknych stylizacji, sukienek i kreacji gwiazd filmowych i znajdziecie w galerii.

RadioZET.pl/SI

Oceń