Zamknij

Pippa Middleton w ciąży na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Redakcja
19.05.2018 19:23
Pippa Middleton
fot. Eastnews

Pippa Middleton, która jest w ciąży, pojawiła się na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jaką sukienkę wybrała na tę wyjątkową okazję?

Pippa Middleton w ciąży na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Pippa Middleton, która jest w ciąży, wyglądała kwitnąco w kwiecistej sukience z długimi rękawami, którą wybrała na ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Miętowozielona sukienka ozdobiona kwiatami pochodzi z popularnej brytyjskiej sieciówki – The Fold. To jeden z lepszych, jeśli chodzi o jakość, sklepów na Wyspach.

mid-epa06748906

Jak informują media, kreacje, którą wybrała na tę magiczną uroczystość młodsza siostra księżnej Kate, została uszyta z czystego jedwabiu we Włoszech.  Taką sukienkę można kupić za 495 funtów – to niedużo jak na brytyjskie warunki. Ale po przeliczeniu na złotówki całkiem sporo – prawie 2,5 tysiąca złotych, choć i tak ta cena nie wydaje nam się wygórowana, gdy mówimy o królewskim ślubie i weselu.

W uroczystości wzięło udział około 600 osób, w tym 30 członków rodziny królewskiej z królową Elżbietą II i jej 96-letnim mężem księciem Filipem na czele, a obserwowały ją dziesiątki tysięcy osób na ulicach Windsoru i miliony przed telewizorami i komputerami.

mid-epa06750275

RadioZET.pl/SI