Zamknij

Reserved z koszulką na Mundial: "Polacy, nic się nie stało"

Redakcja
08.06.2018 15:03
Reserved koszulka Polacy, nic się nie stało
fot. Instagram

Reserved, znana marka odzieży, wydała koszulkę na Mundial 2018. Nadruk wywołał wśród fanów kontrowersje. Wszystko przez napis: "Polacy, nic się nie stało".

W sklepach Reserved dostępna jest czerwona mundialowa koszulka z orłem na piersi i napisem, którym można uzewnętrznić swoje fanowskie emocje. Napisem, a w zasadzie dwoma napisami, bo koszulka jest dwustronna i wyraża zarówno euforię, jak i rozczarowanie.

Napis na jednej stronie krzyczy: "Polska mistrzem świata". Na tej stronie z pewnością nosić będzie ją większa część kibiców. Miejmy nadzieję, że przyda się ona jak najdłużej. Jednocześnie jednak na drugiej stronie Reserved przygotowuje się już na najgorsze. Ze znanym hasłem "Polacy, nic się nie stało" wcześniej spotykaliśmy się wielokrotnie, kiedy biało-czerwoni zaliczali piłkarską wpadkę.

Reserved: koszulka na Mundial

Co na to klienci Reserved? Nie wszystkim pomysł przypadł do gustu. Jak oceniają niektórzy, jest to zbyt wczesne ocenianie szans Polaków na zwycięstwo. W mediach społecznościowych marki internauci pozostawiają wiele komentarzy, wyrażających ich zaskoczenie i rozczarowanie mundialową koszulką.

- Już u was nic nie kupię za tą koszulkę "Polacy, nic się nie stało" - deklaruje jeden z internautów. Niestety, nie wszyscy chyba wiedzą, że koszulka jest dwustronna.

- Reserved czy ten t-shirt w ogóle wam się sprzedaje ??? Polska firma a taka niewdzięczna dla kraju - pisze internauta. Na to firma odpowiada:

- Jeśli mówisz o koszulce dla kibiców, to przypominamy, że ma ona drugą stronę, na której jest napisane "Polska mistrzem świata". Trzymamy kciuki za naszą drużynę i jednocześnie wiemy, że są kibice, którzy wspierają ją niezależnie od wyników.

Na szczęście są kibice, którzy mundialowy t-shirt Reserved traktują z przymrużeniem oka, bo choć z całego serca jesteśmy z naszą drużyną i wierzymy w umiejętności bialo-czerwonych, to jednak wiemy, że niekiedy mistrzostwo zależy też od sporej dawki szczęścia.

RadioZET.pl/SA