Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Victoria Beckham

19.05.2018 15:26

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle za nami. Na królewskiej uroczystości pojawiło się sporo gwiazd. Wśród nich byli m.in. David i Victoria Beckham. Jednak nie wszystkim kreacja byłej Posh Spice przypadła do gustu. Dlaczego?

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Victoria Beckham fot. Eastnews

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Victoria Beckham 

Nie jest żadną tajemnicą, że David i Victoria Beckham przyjaźnią się z rodziną królewską. Nikogo nie dziwi więc, że celebrycka para pojawiła się na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle. Fotoreporterzy oczywiście nie odstępowali najpopularniejszych celebrytów w Wielkiej Brytanii ani o krok.

Nie wszystkim jednak do gustu przypadła kreacja, w której pojawiła się popularna piosenkarka. Dlaczego? Zdaniem znawców stylu Victoria Beckham wybrała zbyt ciemny kolor sukienki i dodatków (jedynie czerwone buty kontrastowały z resztą stroju). A barwy takie jak czerń czy granat nie są dobrze widziane przy takich okazjach okazjach jak ślub czy wesele.

– To jest dużym błędem, że wybrała granat wpadający w czerń. Wyróżnia się, ale negatywnie. Tutaj powinny królować pastele, jasność. To ma być radosne wydarzenie. Nie sądzę żeby chciała zlekceważyć takie piękne wydarzenie – powiedziała znawczyni protokołu Irena Kamińska-Radomska w studiu TVN24.

EN_01320590_0040

 

– To byłoby miłe, gdyby Victoria Beckham uśmiechnęła się – powiedział złośliwie report BBC, nawiązując do miny brytyjskiej piosenkarki. Internauci poszli jeszcze o krok dalej – pojawiły się głosy, że Beckham wybrała ciemny kolor, gdyż... opłakuje wolność panny młodej.

RadioZET.pl/SI

Oceń