Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Suknia ślubna Meghan Markle. Komentarz Izabeli Janachowskiej

21.05.2018 08:46

Ślub księżnej Meghan i księcia Harry'ego za nami. Przez ostatnie dni cały świat zachwycał się kreacją panny młodej i organizacją wydarzenia. Nie wszystkim jednak suknia projektu domu mody Givenchy przypadła do gustu. Stylizację Meghan Markle postanowiła skomentować czołowa polska ekspertka od ślubów – Izabela Janachowska.

Suknia ślubna Meghan Markle fot. Eastnews

Suknia ślubna Meghan Markle. Komentarz Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska nie od dziś kreuje się na ekspertkę od spraw ślubów. Sama za mąż wyszła prawie cztery lata temu, a jej wybrankiem został milioner Krzysztof Jabłoński. Od tego czasu była tancerka programu „Taniec z gwiazdami” chętnie komentuje ślubne wybory innych i prowadzi program, w którym spełnia marzenia wybranych nowożeńców. Nic więc dziwnego, że suknia ślubna Meghan Markle nie uszła jej uwadze. Jak ją skomentowała?

— Nie trzeba być ekspertem, żeby zauważyć, że kreacja źle się układała. Można było wręcz odnieść wrażenie, że kreacja była na księżną za duża, być może to efekt przedślubnego stresu i utraty kilku kilogramów. Zbyt szerokie rękawy brzydko się marszczyły, a tkanina na brzuchu nieestetycznie się pomięła tworząc nieciekawy efekt. W tej sukni piękna figura aktorki zupełnie straciła swój kształt. Kreacja nie podkreślała ani jej biustu, ani talii — można przeczytać na blogu ślubnej ekspertki.

mid-epa06750058

Janachowska skrytykowała także fryzurę i makijaż panny młodej:

— Wątpliwa jakość wykonania fryzury, którą aktorka ukryła pod spektakularnym welonem wyszywanym w kwiaty symbolizujące kraje Zjednoczonego Królestwa i bardzo oszczędny makijaż. Nie jestem pewna, czy nowa księżna wyglądała jeszcze naturalnie, czy już nieco niedbale — napisała na blogu.

Ma rację?

EN_01187832_4766

RadioZET.pl/SI

Oceń