Zamknij

Suknia ślubna Meghan Markle. Kto zaprojektował? Cena

Redakcja
19.05.2018 15:02
Suknia ślubna Meghan Markle
fot. Eastnews

Suknia ślubna Meghan Markle zaskoczyła wszystkich. Kto ją zaprojektował? Jaka była jej cena? Zdradzamy wszystkie informacje!

Suknia ślubna Meghan Markle. Kto zaprojektował? Cena 

Suknia ślubna Meghan Markle od tygodni była tematem numer jeden magazynów poświęconych modzie (i nie tylko). Informacja o tym, kto zaprojektuje suknie ślubną przyszłej księżnej, pozostawała jednak tajemnicą. Eksperci od mody prześcigali się w różnych domysłach, ale zwykli śmiertelnicy suknię ślubną Meghan Markle zobaczyli po raz pierwszy właśnie podczas uroczystości – ślubu księcia Harry’ego i już księżnej (tak, tak!) Meghan Markle. Suknię ślubną Meghan Markle zaprojektował dom mody Givenchy, którego dyrektor kreatywną jest Clare Waight Keller. Ponoć projektantka urzekła amerykańską aktorkę elegancką estetyką i bezpretensjonalną postawą podczas pierwszego spotkania pań. 

Meghan Markle wybrała klasyczną, bardzo elegancką propozycję. Bardzo długi tren, dekolt w łódkę i brak zbędnych ozdób to sprawdzone i bezpieczne trendy, które zawsze się sprawdzają. Długi tren sukni ślubnej zjawiskowo układał się na schodach i posadzce kaplicy, gdy Meghan szła do ołtarza. 

Na głowę Meghan Markle miała tiarę i welon królowej Marii, które zostały jej wypożyczone przez królową Elżbietę II. Wybór zaskoczył fanów amerykańskiej aktorki – niektórzy przypuszczali, że panna młoda postawi na coś bardziej ekstrawaganckiego i zdecyduje się powiedzieć sakramentalne „tak" w kreacji domu mody Erdem. 

Jaka jest cena sukni ślubnej Meghan Markle? To pozostaje tajemnicą. Na pewno ten model nie trafi do sprzedaży. Pewne jednak, że już niedługo pojawią się kopie i podróbki, podobnie jak było z suknią księżnej Kate. Ale taka suknia Givenchy będzie tylko jedna...

RadioZET.pl/SI