Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

W tej bluzie przed laty chodziła Księżna Diana. Teraz bardzo podobną lansuje popularna sieciówka

15.02.2019 16:37

Moda lat 80. i 90. rozgościła się na dobre w popularnych sieciówkach. Tym razem H&M lansuje bardzo podobną bluzę, którą przed laty uwielbiała Księżna Diana. Możecie ją mieć za mniej, niż 100 złotych.

W tej bluzie przed laty chodziła Księżna Diana. Teraz bardzo podobną lansuje popularna sieciówka fot. East News/ LFI/ Photoshot/ REPORTER

Diana uwielbiała sportową bluzę z napisem USA

Księżna Diana była w latach 80. ikoną mody. Fantastycznie wyglądała zarówno w luźnych jeansach i bluzie, jak i eleganckich sukniach. Co ciekawe, to, co nosiła w tamtych czasach, doskonale sprawdziłoby się na ulicach teraz. W końcu moda lat 80. i 90. gości na ulicach, sieciówkach i wybiegach od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie odejdzie do lamusa.

Co rusz pojawiają się w sieciówkach t-shirty czy bluzy, które nawiązują swoim stylem do lat 80. i 90. Wśród licznych modeli znajdziemy bluzy i t-shirty inspirowane muzyką lat 80. i 90. czy serialami takimi jak "Przyjaciele".

H&M stworzyła bluzę podobną do tej, którą nosiła Księżna Diana

Bluza inspirowana stylem Księżnej diany fot. H&M.com

Szwedzka sieciówka H&M postanowiła zainspirować się jednak stylem księżnej Diany i stworzyła podobny model bluzy, którą nosiła wiele lat temu Diana. Diana uwielbiała białą bluzę z napisem USA i rysunkiem flagi, z czarnymi wstawkami po bokach. Z kolei H&M stworzył również biały model, tyle tylko, że zamiast napisu USA umieścił NYC. Dużo mniejsze są też czarne wstawki po bokach. Model fantastycznie będzie wyglądać z połączeniu zarówno ze spódnicą, jak i klasycznymi jeansami. Bluzę kupicie za 79, 90 złotych.

Radio ZET.pl/ Jastrząbpost.pl/ SW

Oceń