To można zrobić z torebki IKEI. Nie uwierzysz! [GALERIA]

11.05.2017 12:07

Niebieska, z żółtym logo na uchwytach – torbę marki IKEA znają wszyscy. Frakta, bo tak naprawdę nazywa się popularna torba z sieciówki, jest popularna niemal na całym świecie. Co można z niej zrobić? Internauci prześcigają się w pomysłach!

To można zrobić z torebki IKEI. Nie uwierzysz! [GALERIA] fot. IKEA

Kosztuje grosze (w Polsce niecałe 2 złote!), jest bardzo pojemna, łatwo ją czyścić – czego chcieć więcej? Nic dziwnego, że niektórzy nie wyobrażają sobie bez Frakty życia – stylistki przenoszą w niej ubrania, a osoby, które się przeprowadzają, właściwie cały majątek.

Popularne torby IKEA zostały pierwotnie zaprojektowane przez rodzeństwo, Marianne i Knuta Hagbergów. Wykonano je z syntetycznego materiału polipropylenowego, dzięki czemu nadają się w zasadzie do wszystkiego.

Torebka wyprodukowana przez szwedzkiego giganta jest tak popularna, że doczekała się nawet „luksusowej podróbki". Mowa o torbie stworzonej przez dom mody Balenciaga, do złudzenia przypominającą jej tańszą siostrę z sieciówki.

Torba z IKEI od projektanta. Cena? Powalająca

Tylko w 2016 roku IKEA sprzedała prawie 2 mln niebieskich toreb FRAKTA. Niektórzy użytkownicy odkryli jej nietypową funkcjonalność – z torebki można stworzyć bowiem.... całkiem designerskie ubrania i dodatki. Internauci prześcigają się w pomysłach na coraz to oryginalniejsze elementy garderoby.

Jak wybrać odpowiednią walizkę damską?

RadioZET.pl/SI

Oceń