Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Vogue Polska”. Natalia Vodianova na okładce trzeciego numeru

10.04.2018 11:13

„Vogue Polska” — trzeci numer pisma jest już sprzedaży. Gwiazdą numeru i okładki została Natalia Vodianova.

„Vogue Polska”. Natalia Vodianova na okładce trzeciego numeru

Vogue Polska. Natalia Vodianova na okładce. Trzeci numer

„Vogue Polska” nabiera tempa. Na okładce trzeciego numeru polskiej edycji „biblii mody” pojawiła się rosyjska supermodelka Natalia Vodianova. Vodianova jest nie tylko jedną z najlepiej opłaconych modelek na świecie, lecz także spełnioną mamą. W sumie ma pięcioro dzieci — ojcem pierwszych trojga jest Justin Portman, brytyjski magnat nieruchomości; pozostałej dwójki zaś Francuz Antoine Arnault, syn najbogatszego człowieka w Europie, właściciela modowego giganta LVMH. Ale Vodianova pamięta też zupełnie inne czasy. Wychowała się na jednym ze smutnych osiedli w Niżnym Nowogrodzie (wtedy Gorki), które było przemysłowym miastem ZSRR.

W trzecim numerze „Vogue Polska” można przeczytać szczerą rozmowę z Natalią Vodianovą, dotycząca m.in. tego, jak poczucie odpowiedzialności przekuć w pracę dla społeczności.

— Zanim wyszedł pierwszy numer, redakcję często pytano, kogo pokażemy na okładce, z kim będziemy pracować, jaki będzie polski „Vogue”. Odpowiadamy: otwarty, gotowy współpracować z każdym, kto robi coś ciekawego. Płeć, pochodzenie, wyznanie, orientacja, wiek, sprawność lub jej brak, to nie nasze kryteria — powiedział redaktor naczelny pisma Filip Niedenthal w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

„Vogue” jest najbardziej znanym na świecie pismem poświęconym modzie. Kilka lat temu Anna Wintour stała się domniemanym pierwowzorem naczelnej z piekła rodem w głośnym filmie „Diabeł ubiera się u Prady”.
Sprawdź najnowsze akcesoria damskie online

„Vogue” ukazuje się w Polsce od lutego 2018 roku. To dwudziesta trzecia edycja kultowego magazynu, zwanego też „biblią mody”, na świecie.

RadioZET.pl/SI

Oceń