Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Najstarsze i najmłodsze dziecko Gerbera na wzruszającym zdjęciu

07.06.2018 11:10

Marka Gerber jest dobrze znana na całym świecie od wielu dekad. Założona została w 1927 roku, a pierwsze dziecko będące twarzą marki ma już 91 lat. Teraz najmłodsze i najstarsze „dzieci Gerbera” spotkały się, a sytuację uwieczniono na wyjątkowym zdjęciu.

Dzieci Gerbera: Ann Turner Cook i Lucas Warren fot. yt

Logo marki Gerber – wesoły berbeć na granatowym tle – jest dobrze znane na całym świecie. Także w Polsce tysiące osób wychowały się na daniach tego producenta, a dziś podaje je swoim dzieciom. Dziś Gerber ma już 91 lat – i dokładnie tyle ma najstarsze „dziecko gerbera”. Właśnie w sieci pojawiła się wyjątkowa fotka, na której 91-letnia Ann Turner Cook pozuje z najmłodszym „dzieckiem” marki – Lucasem Warrenem.

 Chłopiec został najnowszą twarzą marki Gerber i jednocześnie pierwszym dzieckiem z zespołem Downa, które promuje tego producenta.

Zdjęcie w kilkanaście godzin zebrało wiele tysięcy polubień i zyskało tysiące komentarzy. „Słodkie, cudne, śliczne” – komentujący rozpływają się w zachwycie nad wyjątkową fotką i przyznają, że ledwo ze wzruszenia powstrzymali łzy.

Niektórzy zastanawiają się, jak to jest zostać osobą sławną (a przynajmniej kojarzoną z twarzy) tylko dlatego, że rodzice zdecydowali się wysłać jej zdjęcia do jakiegoś castingu. W rzeczywistości 91-latka trafiła na logo Gerbera dzięki przyjaciółce matki, która naszkicowała 5-miesięczną wówczas Turner i jej podobiznę wysłała do konkursu organizowanego przez markę. Z kolei Lucas „pokonał” ponad 140 tysięcy innych maluchów i to on stał się najnowszym „dzieckiem Gerbera”.

RadioZET.pl/SA

Oceń