Nastolatek korzystając z kiosku w McDonald's nie zamówił nic. I musiał zapłacić

24.08.2017 12:01

17-latek z Colchester w Wielkiej Brytanii odwiedził lokalną restaurację McDonald's i korzystając z samoobsługowego kiosku nie zamówił kompletnie nic. Nadal jednak miał do zapłaty 99 pensów.

mcDonald's fot. Twitter

Nastolatek z Wielkiej Brytanii opublikował na Twitterze zdjęcie, które pokazuje absurdalną sytuację, z jaką spotkał się w jednej z restauracji McDonald's. Przyszedł tam i korzystając z kiosku złożył nietypowe zamówienie na cheesburgera. Obecnie w restauracjach sieci każdy z konsumentów może zdecydować, które składniki danego produktu może "wyrzucić". Np. jeśli komuś nie smakują ogórki - może z nich zrezygnować za pomocą przycisku na wyświetlaczu. W ten właśnie sposób Ari - tajemniczy użytkownik Twittera - pousuwał z zamówionej kanapki dosłownie wszystko.

W ten sposób z jego cheesburgera nie zostało nic. Mimo to, na wyświetlaczu widniała kwota do zapłaty, wynosząca 99 pensów. Jak komentuje sprawca "zamieszania", kanapka kosztuje 99 pensów, a bez jakiegokolwiek ze składników... nadal tyle samo. Co więcej, Ari dzieli się także fotką wydruku zamówienia, które złożył. Jak każde inne otrzymało ono także swój numer.

W tej sytuacji jako klientowi pozostało mu jedynie stanąć w kolejce po odbiór tego, co zamówił. Nawet pracownikom restauracji trudno było zrozumieć, za co właściwie zapłacił ich klient. Z budynku Ari wyszedł z rachunkiem na 99 pensów (około 4,5 złotego) oraz papierową torbą.

Zdjęcia Ariego na Twitterze zostały udostępnione na różnych serwisach społecznościowych tysiące razy.

RadioZET.pl/the Sun/SA

Oceń
Tagi