Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nie dogadujesz się z szefem? To może być wina znaku zodiaku

05.04.2017 09:33

Z szefem wiadomo - bywa raz gorzej, a raz... jeszcze gorzej. Choć niektórzy potrafią bez większych problemów porozumieć się ze swoim przełożonym, są tacy, którym kłopotliwy szef spędza sen z powiek. Czasami przyczyną może być niedopasowanie znaków zodiaku. Zobacz, czym charakteryzują się poszczególni szefowie.

Nie dogadujesz się z szefem? To może być wina znaku zodiaku fot. Pixabay

Baran jest przeciwnikiem firmowych plotek i wszelkich intryg. Zwykle jest doskonałym fachowcem, przez co trudno mu się przyznać do błędu. Bywa wybuchowy.

Byk ceni w pracy spokój i harmonię. Nie lubi chaosu i zbędnych słów. Jego wielką zaletą jest sprawiedliwość i opanowanie. Niektórzy mogą zarzucać mu, że jest zbyt powolny, ale za to jego decyzje zawsze są przemyślane, a wprowadzane przez niego rozwiązania zapięte na ostatni guzik.

Bliźniak uwielbia rozmawiać – zawsze stara się znajdować czas dla swoich pracowników. Potrafi stworzyć silny zespół, w którym wszyscy uzupełniają i wspierają się nawzajem. Jego wadą bywa chaotyczność.

Horoskop na kwiecień dla wodników. Zaprasza wróżbita Maciej Skrzątek 

Rak stara się zawsze iść na kompromis. Chętnie daje swoim pracownikom podwyżki czy nagrody, ale wymaga też perfekcji – zdarza mu się okazać złość, gdy pracownik prosi go urlop – nawet taki, który zdecydowanie mu się należy.

Lew zwykle bardzo lubi swoją pracę – i to widać. Jest hojny – jego pracownicy mogą liczyć więc na nagrody i podwyżki. Jego wadą jest to, że zawsze i wszędzie musi być numer jeden – jeśli jesteś jego pracownikiem, na pewno nie da ci błyszczeć.

Panna to perfekcjonista w każdym calu. Ceni dobrą organizację – zarówno u siebie, jak i pracowników. To idealny szef dla osób bardzo pracowitych i niezawodnych.

Waga stawia na pracę zespołową – liczy się ze zdaniem każdego pracownika, nawet świeżo zatrudnionego stażysty. Jej zaletą jest otwartość. Wady? Zdarza jej się spóźniać, przez co bywa nerwowa.

Skorpion ceni u swoich pracowników inteligencję, ale też poczucie humoru. Nie przepada za to za plotkami i intrygami. Jeśli zależy mu na którymś z pracowników, nigdy nie da mu odejść z firmy – nawet kosztem własnych profitów.

Horoskop na kwiecień dla ryb. Zaprasza wróżbita Maciej Skrzątek 

Strzelec ceni sobie dobrą atmosferę w zespole. Stara się być kumplem, co niektórzy chętnie lubią wykorzystywać. Najważniejsza jest dla niego lojalność pracowników. Wady? Problemy z koncentracją.

Koziorożec bywa tytanem pracy – i tego samego wymaga od swoich pracowników. Jest profesjonalistą w każdym calu, choć zdarza mu się wybuchać.

Wodnik stawia na motywację swoich pracowników. Jest bardzo sprawiedliwy. Na pierwszym miejscu jest dla niego atmosfera pracy – plotki i intrygi to dla niego największe zło. 

Ryby bywają pracoholikami. Cenią inteligencję i poczucie humoru u swoich podwładnych. Trudno im jednak oddzielić sprawy prywatne od zawodowych.

Jaki powinien być idealny szef?

RadioZET.pl/SI/onet.pl

Oceń