Zamknij

Nie dotrzymał obietnicy złożonej dziewczynie. Jej zemsta była okrutna

Redakcja
19.05.2017 15:02
okrutna zemsta dziewczyny
fot. screen

Kobiety potrafią być okrutne! Kiedy mężczyzna zajdzie im za skórę, umieją się odpłacić pięknym za nadobne. Natalie planowała spędzić ze swoim chłopakiem niedzielne popołudnie, ale kiedy on zaspał, postanowiła się odwdzięczyć w okrutnie śmieszny sposób.

Natalie Weaver, recepcjonistka z Anglii, planowała spędzić piękne niedzielne popołudnie ze swoim chłopakiem Stephenem. Niestety, problemem okazało się to, że chłopak dzień wcześniej trochę poimprezował i kiedy dziewczyna przyszła po niego do domu, by zerwać go z łóżka, okazało się, że on kompletnie nie reaguje na próby pobudki.

Co w tej sytuacji miała zrobić poszkodowana? Wymyśliła śmieszny sposób na odegranie się na imprezowiczu. kiedy ten spał jak zabity, zrobiła mu kompletny makijaż, a nawet przykleiła tipsy! Kiedy wreszcie śpioch się obudził, wmówiła mu, że w takim stanie wrócił do domu.

Cały proces malowania Natalie umieściła na Snapchacie. "Było z tego wiele śmiechu" - powiedziała autorka makijażu. Przyznała, że była zaskoczona tak mocnym snem swojego chłopaka, który ani na chwilę się nie obudził podczas jej pracy. Zobaczcie, jak wyglądał Stephen. Zdjęcia z tej wyjątkowej sesji makijażu to ostatni hit sieci.

RadioZET.pl/SA