Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowa kolekcja H&M Studio. Od kiedy w sklepach?

29.08.2018 14:14

Popularna marka odzieżowa H&M posiada również ekskluzywną linię Studio. Najnowsza kolekcja już niedługo będzie dostępna także w naszym kraju. Kiedy pojawi się w sprzedaży i czym inspirowali się projektanci, tworząc H&M Studio AW18?

Nowa kolekcja H&M Studio. Od kiedy w sklepach? fot. Instagram:@jay.rox

H&M to szwedzka sieć sklepów odzieżowych, która zyskała w Polsce ogromną popularność. Niemal w każdej galerii handlowej możemy znaleźć lokal z charakterystycznym, czerwonym logo. Nieco mniej klientek kojarzy jednak H&M Studio. To nic innego jak ekskluzywna, limitowana linia ubrań marki. Każda edycja jest pożądana przez fashionistki na całym świecie. Już niedługo nowa kolekcja AW 2018 pojawi się w Polsce. Tym razem inspirowana jest stylem retro.

Nowa kolekcja H&M Studio w stylu retro

Marka jako główną inspirację kolekcji podaje modę filmową gwiazd z lat 50. oraz serial Davida Lyncha „Miasteczko Twin Peaks”. Dominują więc bardzo klasyczne kroje, wełniane sukienki, jeansy z podwijanymi nogawkami, golfy oraz prochowce. Projektanci postanowili wprowadzić kilka elementów mody męskiej, jak na przykład chłopięcy krój spodni. Dominują ciemne kolory, odcienie szarości i brązu. Przełamują je elementy garderoby w kolorze czerwieni. W ofercie znajdują się także utrzymane w stylistyce buty oraz dodatki. Twarzami kolekcji zostały modelki Nora Attal oraz Grace Elizabeth.

Nowa kolekcja H&M Studio w Polsce

W Polsce kolekcja H&M Studio AW 18 dostępna będzie od 6 września 2018 roku. W stylowe ubrania będziemy można zaopatrzyć się online oraz w warszawskim sklepie przy ulicy Marszałkowskiej 104/122. Musimy się jednak liczyć z cenami o wiele wyższymi niż w wypadku tradycyjnych produktów oferowanych przez markę. Dla przykładu, za sweter z kolekcji zapłacimy około 299 złotych, a kupno spodni to wydatek około 200 złotych.

RadioZET.pl/MF

Oceń