Zamknij

Odmieniona Katy Perry. Jej nowa fryzura to dzieło stylisty Kim Kardashian

Sylwia Wamej
23.04.2019 15:15
Katy Perry
fot. Splash News/ East News

Katy Perry lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Artystka często zmienia też fryzury. Najnowsze uczesanie gwiazdy jest grzeczne, ale bardzo kobiece.

Katy Perry odmieniona w nowej fryzurze

Katy Perry to barwna osobowość. Widzieliśmy ją już w wielu fryzurach i kolorach. Swego czasu nosiła bardzo krótkie uczesanie, w którym było jej bardzo do twarzy. Kilka dni temu 34-letnia artystka zaprezentowała się swoim fanom z zupełnie nowej odsłonie, za którą odpowiedzialny jest stylista Kim Kardashian Chris Appleton. Artystka doskonale wygląda w przedłużanych, lekko falowanych, blond włosach do ramion. Fryzura jest subtelna, ale przy tym szalenie modna i kobieca.

Katy Perry: Zmiana nie tylko w wyglądzie

Być może za tą zmianą kryje się coś głębszego. Niewykluczone, że to rozpoczęcie kolejnego etapu w życiu gwiazdy. W lutym tego roku Katy poinformowała swoich fanów, że przyjęła zaręczyny ukochanego Orlando Blooma. Oczywiście nowa fryzura bardzo pasuje Katy, choć nie jest tak charakterystyczna, jak w przypadku króciutkiej fryzury, z którą była mocno kojarzona w ostatnim czasie. Takie drastyczne cięcie było w jej przypadku próbą odnalezienia i wyrażenia siebie. Znając upodobanie do zmian Katy, ciężko stwierdzić, czy przedłużane blond fale zostaną z nią na dłużej. Na razie fani są zachwyceni i w komentarzach nie szczędzą Katy komplementów.

Zagłosuj

Często zmieniasz fryzurę?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadikioZEt.pl/ SW