Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Odmieniona Katy Perry. Jej nowa fryzura to dzieło stylisty Kim Kardashian

23.04.2019 15:15

Katy Perry lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Artystka często zmienia też fryzury. Najnowsze uczesanie gwiazdy jest grzeczne, ale bardzo kobiece.

Katy Perry fot. Splash News/ East News

Katy Perry odmieniona w nowej fryzurze

Katy Perry to barwna osobowość. Widzieliśmy ją już w wielu fryzurach i kolorach. Swego czasu nosiła bardzo krótkie uczesanie, w którym było jej bardzo do twarzy. Kilka dni temu 34-letnia artystka zaprezentowała się swoim fanom z zupełnie nowej odsłonie, za którą odpowiedzialny jest stylista Kim Kardashian Chris Appleton. Artystka doskonale wygląda w przedłużanych, lekko falowanych, blond włosach do ramion. Fryzura jest subtelna, ale przy tym szalenie modna i kobieca.

Katy Perry: Zmiana nie tylko w wyglądzie

Być może za tą zmianą kryje się coś głębszego. Niewykluczone, że to rozpoczęcie kolejnego etapu w życiu gwiazdy. W lutym tego roku Katy poinformowała swoich fanów, że przyjęła zaręczyny ukochanego Orlando Blooma. Oczywiście nowa fryzura bardzo pasuje Katy, choć nie jest tak charakterystyczna, jak w przypadku króciutkiej fryzury, z którą była mocno kojarzona w ostatnim czasie. Takie drastyczne cięcie było w jej przypadku próbą odnalezienia i wyrażenia siebie. Znając upodobanie do zmian Katy, ciężko stwierdzić, czy przedłużane blond fale zostaną z nią na dłużej. Na razie fani są zachwyceni i w komentarzach nie szczędzą Katy komplementów.

Zagłosuj

Często zmieniasz fryzurę?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadikioZEt.pl/ SW

Oceń