Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” schudła ponad 30 kilogramów!

22.01.2018 11:55
xxx zet

Ola Nizio po wygranej w 5. edycji show „The Voice of Poland” była nazywana „polską Adele”.

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” schudła ponad 30 kilogramów!

Ola Nizio z „Voice of Poland” schudła 33 kilogramy!

Z brytyjską supergwiazdą łączył Olę nie tylko zjawiskowy głos, lecz także okrągłe kształty. Teraz jednak po dawnej Nizio nie ma śladu — Aleksandra schudła aż 33 kilogramy! Na szczęście zjawiskowy głos pozostał.

— Lubię robić sobie te porównania. Jestem motywacją dla samej siebie. Każdemu tego życzę :) — napisała piosenkarka na Instagramie obok zdjęcia, na którym widać, jaką metamorfozę przeszła.

Warto przypomnieć, że Ola Nizio przed udziałem w „Voice of Poland” związana była z ludowym zespołem Zawierucha, z którym przyszła na castingi do programu Dwójki.

W finale 5. edycji programu „Voice of Poland” Ola Nizio zaśpiewała w duecie z samą Marylą Rodowicz. Przed występem słynna gwiazda polska estrady przyznała, że Ola jest gotowa na wielką karierę, co ta potwierdziła podczas wspólnego wykonania piosenki „Wielka woda”. Olę można było zobaczyć (i usłyszeć) także w piosence z repertuaru Edyty Bartosiewicz „Opowieść”, którą zaśpiewała w towarzystwie Natalii Sikory. Po tym występie Ola Nizio dowiedziała się, że zdobyła specjalną nagrodę Radia ZET. W finale młoda wokalistka zmierzyła się z Przemkiem Radziszewskim – oboje zaprezentowali przed publicznością, jurorami i telewidzami autorskie piosenki. Decyzją widzów piątą edycję „The Voice of Poland” wygrała Ola Nizio. Aleksandra zdobyła kontrakt z wytwórnią Universal, nagrody pieniężne i możliwość występu na licznych koncertach organizowanych przez TVP 2.

Teraz wokalistka wróciła się z nową piosenką „Kuloodporna”, o której można przeczytać w dziale MUZYKA.

RadioZET.pl/SI

Oceń