Zamknij

Olga Kalicka pokazała zdjęcie, na którym karmi syna piersią

Redakcja
04.03.2019 14:15
Olga Kalicka pokazała zdjęcie, na którym karmi piersią
fot. Instagram.com/ Olga Kalicka

Olga Kalicka niedawno została mamą. Gwiazda podzieliła się ostatnio z fanami intymną fotką, na której powtarza tekst do roli i karmi syna piersią. Zdjęcie zachwyciło jej fanów.

Olga Kalicka karmi syna piersią

Olga Kalicka w styczniu po raz pierwszy została mamą. Aktorka cieszy się macierzyństwem i chętnie publikuje w mediach społecznościowych fotografie z synkiem Aleksem. 25-letnia Olga łączy opiekę nad maleństwem z obowiązkami zawodowymi. Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym powtarza tekst do roli w teatrze i jednocześnie karmi syna piersią.

Razem z moim największym fanem powtarzamy tekst przy jedzeniu. Dziś gramy »Trzy Sypialnie« w Częstochowie, a już w kwietniu powracam na deski Teatru Kwadrat z »Czego nie widać« (5-7.04) i »Trzy Sypialnie« (23-25.04) Zapraszamy! PS. Nie martwcie się, nad komfortem Aleksia czuwa babcia Danusia” – napisała Olga na Instagramie.

Dość intymna fotka przypadła do gustu internautom, którzy nie kryli poruszenia uchwyceniem tego wyjątkowego momentu mamy i dziecka.

RadioZET.pl/ SW