Pięć znaków, że on traktuje łączącą was relację poważnie

07.03.2018 15:14

Kocha, nie kocha? Lubi, nie lubi? W miłości (niestety? a może właśnie na szczęście?) nie ma rozwiązań zero-jedynkowych. Są jednak pewne sygnały, które mogą świadczyć, że twój kolega/znajomy/chłopak traktuje łączącą was relację w wyjątkowy sposób. Poznaj najczęstsze z nich.

Para fot. Pexels

Pięć znaków, że on może cię kochać

Zastanawiasz się, czy mężczyzna, z którym się spotykasz, to ten jedyny i właśnie on jest ci przeznaczony? Oto pięć sygnałów z jego strony świadczących o tym, że traktuje łączącą was relację na poważnie. 

Uwzględnia cię w swoich dalekich planach

Planuje wspólne wakacje? Może zaprosił cię na rodzinną imprezę za dwa miesiące? Częściej mówi „my” niż „ja”? Kiedy on wiąże z tobą przyszłość, to szanse na poważną relację są naprawdę duże.

Zapamiętuje szczegóły

Kiedy ktoś naprawdę bardzo cię lubi, dokładnie słucha tego, co mówisz. Zwraca uwagę nawet na niepozorne detale — np. to, jaką kanapkę kupiłaś albo jaki masz dzwonek w telefonie.

Traktuje cię w wyjątkowy sposób

Masz wrażenie, że w grupie znajomych jesteś tą jedyną. To właśnie tobie pomaga zdjąć płaszcz, ciebie pyta o to, czy potrzebujesz czegoś ze sklepu, zastanawia się, jak wracasz do domu itp.

Chce poznać twoją rodzinę

Chętnie wypytuje o twoich bliskich? Zastanawia się, jakie masz relacje z poszczególnymi członkami rodziny? Nie ma nic przeciwko temu, żeby wpaść na obiad, a wręcz przeciwnie — sam zaprasza cię do ciebie? To na pewno sygnały, które świadczą o tym, że ta relacja może mieć piękną przyszłość.

Potrafi iść na kompromis

Nie ma się co oszukiwać — związek to sztuka kompromisu. Jeśli on potrafi zrezygnować z meczu z kolegami, żeby iść z tobą do teatru, to oznacza, że jest gotów do poświęceń. A to doskonały znak, by myśleć o stworzeniu wartościowej relacji opartej na szczęściu obu stron.

RadioZET.pl/SI

Oceń