Zamknij

Polsat SuperHit Festiwal 2019: Julia Wieniawa pokazała kreację [FOTO]

Sylwia Wamej
23.05.2019 14:37
Julia Wieniawa
fot. Materiały prasowe

Julia Wieniawa już w sobotę, 25 maja poprowadzi Koncert Radiowy Hit Roku podczas Polsat SuperHit Festiwal. Jaką kreację przygotowała młoda gwiazda na to wyjątkowe wydarzenie?

Julia Wieniawa pochwaliła się kreacją na Polsat SuperHit Festiwal

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak pracy. Przed gwiazdą niebawem kolejne wyzwanie. Aktorka "rodzinki.pl" poprowadzi 25 maja Koncert Radiowy podczas Polsat SuperHit Festiwal. Julia Wieniawa na to wyjątkowe wydarzenie szykuje gustowną i elegancką kreację.

O tym, jak będzie wyglądać suknia Julii Wieniawy, poinformował jej stylista, Bartek Indyka. "Na tak wyjątkową okazję, jaką jest prowadzenie koncertu na festiwalu w Operze Leśnej w Sopocie, postawiliśmy na piękną i klasyczną, długą suknię o linii syreny. Została zaprojektowana dla Julii w Atelier Madonna, a materiał z mieniących się cekinów w kolorze pudrowego różu został specjalnie sprowadzony z Włoch" - mówi stylista Bartek Indyka.

julka_wieniawa
fot. Materiały prasowe

Julia Wieniawa po raz pierwszy w roli prowadzącej

Julia Wieniawa czuje się przed kamerą, jak ryba w wodzie. Z pewnością świetnie poradzi sobie w roli prowadzącej Polsat SuperHit Festiwal. Jak zdradziła Julia w jednym z wywiadów, w tym dniu stres na pewno pojawi się. Młoda aktorka nigdy nie była konferansjerką i prowadzenie tak dużego koncertu jest dla niej nie lada wyzwaniem. Jak dodała, sposobem na poradzenie sobie ze stresem będzie wykonanie kilku ćwiczeń oddechowych.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW