Teraz gramy

To gratka dla fanów "Przyjaciół". Powstała kawiarnia "Central Perk" w wersji lego

01.03.2019 16:36

Ci, którzy są wielkimi fanami serialu "Przyjaciele" na pewno będą zadowoleni z tej informacji. Słynna kawiarnia "Central Perk", w której spotykali się serialowi przyjaciele, doczekała się kolorowej, zabawkowej wersji lego. Zobaczcie szczegóły!

Powstała mini kawiarnia w wersji lego z "Przyjaciół" fot. Ideas,lego.com

Powstała kawiarnia z "Przyjaciół " w wersji lego

Mimo że uwielbiany przez widzów serial "Przyjaciele" powstał w latach 90. kojarzą go niemal wszyscy. Zarówno wielbiciele serialu, jak i osoby, które nigdy go nie oglądały, mogą nadrobić zaległości, ponieważ produkcję można zobaczyć  na Netflixie.

Kawiarnia z Przyjaciół fot. Ideas.lego.com

Serialowi przyjaciele najchętniej spędzają czas w kolorowej i przytulnej kawiarni "Central Perk". Teraz będzie można się do niej przenieść, bo powstała jej miniaturowa wersja lego.

Portal Lego Ideas to przestrzeń, gdzie fani lego mogą prezentować stworzone przez siebie zestawy klocków. Te najlepsze trafiają potem do regularnej produkcji. Jeden z użytkowników o nazwie Mrick 76 wpadł na pomysł, aby odtworzyć serialową kawiarnię z klocków lego, natomiast duńska firma zdecydowała się go zrealizować. Póki co nie wiadomo, kiedy kawiarnia z "Przyjaciół" trafi na sklepowe półki.

RadioZEt.pl/ Label Magazine/ SW

Oceń
Tagi