Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Przewidział wybór Trumpa na prezydenta, teraz zapowiada III wojnę światową

19.04.2017 16:07

Horacio Villegas, który mówi o sobie, że jest "wysłannikiem Boga", przewidział niedawno prezydenturę Donalda Trumpa w USA, a także atak na Syrię. Teraz twierdzi, że III wojna światowa nieubłaganie się zbliża.

III wojna światowa fot. sxc.hu

"Mistyk", jak przedstawia się Villegas, przewiduje, że kolejna wojna światowa jest coraz bliżej, a data jej rozpoczęcia związana jest z setną rocznicą objawień fatimskich. Zgodnie z przewidywaniami mężczyzny, wojna rozpocznie się 13 maja 2017 roku, a jej bezpośrednim "inicjatorem" będzie sam Trump. W konflikt wciągnięte zostaną m.in. Rosja, Korea Północna i Chiny.

Co więcej, konflikt ten ma być krwawy i bardzo intensywny i trwać ma sześć miesięcy - zgodnie z tym, co odpowiadać ma słowom, które w ostatnim objawieniu 13.10.1917 roku przekazać miała w Fatimie Matka Boska. Jej słowa - zgodnie z oficjalnie uznawanym przez KK przekazem - brzmią: "Wojna się skończy i żołnierze powrócą wkrótce do domu". To samo proroctwo uznawane było za przewidywanie zakończenia I wojny światowej - co stało się w 1918 roku.

Horacio Villegas twierdzi, że główne przesłanie jego przepowiedni powinno skłonić wszystkich do przygotowania się na możliwość wojny, trwającej od 13 maja do 13 października. Konflikt ten zakończyć się ma wielkim zniszczeniem, wstrząsami i śmiercią na wielką skalę. "Cały świat zostanie oszukany przez "fałszywą flagę"" - mówi "prorok". Kiedy usłyszał, że Korea Północna ostrzega, że jest gotowa na wojnę z USA, postanowił ostrzec o zbliżającym się zagrożeniu. Zdaniem Villegasa, zapowiedzią konfliktu były niedawne ataki chemiczne w Syrii.

Czy należy wierzyć w te słowa? Z pewnością do tego typu przepowiedni trzeba podchodzić z dystansem. Warto przypomnieć o wszystkich zapowiadanych wojnach, końcach świata i katastrofach ekologicznych, które się miały wydarzyć, a jednak się nie wydarzyły.

RadioZET.pl/Mirror/SA

Oceń