Royal Baby: Meghan Markle urodzi za kilka tygodni. Oto, co trzeba wiedzieć o jej porodzie

26.03.2019 13:34

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego przyjdzie na świat już za kilka tygodni. Narodziny Royal Baby cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród internautów. Oto co warto o nich wiedzieć.

Meghan Markle urodzi za kilka tygodni fot. Rex Features/ East NEws

Royal Baby: co warto wiedzieć o narodzinach pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego

Gdy księżna Kate rodziła pierwsze dziecko, media na całym świecie śledziły z interesowaniem niemal każdy jej ruch. Nie inaczej jest z Meghan Markle, która dla niektórych nie uchodzi wcale za wzór cnót. Mimo wszystko budzi wielką sympatię wśród ludzi. Pierwsze dziecko Meghan Markle i Harry'ego pojawi się na świecie już za kilka tygodni.

W związku z tym Meghan rzadziej pokazuje się publicznie. Wszystko przez to, że chce na spokojnie przygotować się do porodu. Początkowo pisano, że Marke urodzi w domu, jednak coraz częściej brytyjskie media w swoich artykułach wspominają, że księżna będzie rodzić w Szpitalu Świętej Marii w Londynie, w skrzydle Lindo. Jak się okazuje, jest to dokładnie to samo miejsce, w którym przyszło na świat dziecko Kate Middleton. Meghan planuje też urodzić naturalnie.

Royal Baby: płeć dziecka nie jest jeszcze znana

Na razie nieznana jest też płeć dziecka Meghan i Harry'ego. Płeć będzie znana w momencie, gdy dziecko książęcej pary przyjdzie na świat. Jak podkreśla „Us Weekend”, baby shower zorganizowany przez Meghan utrzymany był w niebieskim kolorze, a to oznacza pojawienie się na świecie chłopca.

Z kolei najczęściej obstawianymi imionami przez bukmacherów są m.in. Artur, Edward, Alexander lub Filip. W przypadku dziewczynki to Wiktoria, Maria lub Alicja. Internauci są również ciekawi, kto zostanie rodzicami chrzestnymi dziecka Meghan i Harry'ego. Ponoć mają to być Amal Clooney i George Clooney. Wydawać by się mogło, że pociecha Meghan i Harry'ego będzie miała sztab niań. Tymczasem okazuje się, że Meghan nie planuje zatrudniać żadnej opiekunki. W wychowaniu pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego pomoże rodzina, szczególnie matka księżnej Sussex – Doria Ragland.

RadioZEt.pl/ Glamour.pl/ SW

Oceń