Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

W tym miesiącu ludzie uprawiają najwięcej seksu

03.07.2017 15:41

W jakim miesiącu w roku ludzie uprawiają najwięcej seksu? Postanowiono to sprawdzić. I obyło się bez większych zaskoczeń: strzała Amora dotyka nas najczęściej w lipcu.

W tym miesiącu ludzie uprawiają najwięcej seksu fot. Pexels

Więcej wolnego czasu, dużo słońca, wysokie temperatury, nowe znajomości – wakacje sprzyjają miłosnym uniesieniom. Badacze z internetowego sklepu Lovehoney przeprowadzili ankietę, z której wyszło, że najwięcej osób uprawia seks w lipcu. Na drugim miejscu uplasował się sierpień, a na trzecim czerwiec.

Okazuje się także, że w wakacje najchętniej uprawiamy seks poza domem. Potwierdza to aż 62% badanych. Na liście miejsc, gdzie zdarza nam się zapomnieć o bożym świecie, znalazły się między innymi: plaża, pole, park czy basen.

W uleganiu emocjom nie ma nic złego – jeśli oczywiście nie krzywdzimy nikogo i nie dopuszczamy się zdrady. Doktor Shirley Zussman, terapeutka z Nowego Jorku, twierdzi bowiem, że w XXI wieku za bardzo koncentrujemy się na pracy, a nadmierna pogoń za pieniędzmi i sukcesem przyczynia się do osłabienia więzi międzyludzkich.

RadioZET.pl/SI

Oceń