Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Seksowna sesja zdjęciowa bielizny dla dziewczynek wywołała skandal

01.10.2018 12:35

Kontrowersyjna sesja zdjęciowa wywołała na Ukrainie skandal. Projektantka Alla Frenkel stworzyła serię bielizny dla dziewczynek i nastolatek. Małe modelki zaprezentowano w makijażu, w seksownych ujęciach.

Alla Frenkel fot. Instagram

Sesja zdjęciowa kolekcji bielizny dla dziewczynek ukraińskiej projektantki Alli Frenkel wywołała duże poruszenie wśród internautów. Kobieta stworzyła linię bielizny dla dzieci, w której sesji zdjęciowej udział brały dziewczynki w wieku od 8 do 14 lat. "Modelki" były mocno umalowane, modnie uczesane i oczywiście w różnych pozach prezentowały nową bieliznę. Krótkie spodenki, dekolty, koronki i prześwitujące szlafroczki - czy to rzeczywiście nadal kolekcja dziecięca?

W sieci pojawiło się wiele głosów sprzeciwu, a cała sprawa została zgłoszona policji. Projektantka oraz rodzice dziewczynek, które brały udział w sesji, zostali przesłuchani. Frenkel zarzucono seksualizację dzieci, a rodzicom nienależytą opiekę.

W sieci w związku z sesją pojawiły się m.in. hasła zatrzymania postępującej seksualizacji. Internauci apelują, że bieliznę dziecięcą można sprzedawać bez tego typu reklam. Oskarżają projektantkę o "spełnianie snów pedofili".

Co ciekawe, projektantka planowała już pokaz mody z udziałem tych samych małych modelek, jednak w tej chwili jest niemal pewne, że do wydarzenia nie dojdzie.

RadioZET.pl/DailyMail/SA

Oceń