Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Seksowna sesja zdjęciowa bielizny dla dziewczynek wywołała skandal

01.10.2018 12:35

Kontrowersyjna sesja zdjęciowa wywołała na Ukrainie skandal. Projektantka Alla Frenkel stworzyła serię bielizny dla dziewczynek i nastolatek. Małe modelki zaprezentowano w makijażu, w seksownych ujęciach.

Alla Frenkel fot. Instagram

Sesja zdjęciowa kolekcji bielizny dla dziewczynek ukraińskiej projektantki Alli Frenkel wywołała duże poruszenie wśród internautów. Kobieta stworzyła linię bielizny dla dzieci, w której sesji zdjęciowej udział brały dziewczynki w wieku od 8 do 14 lat. "Modelki" były mocno umalowane, modnie uczesane i oczywiście w różnych pozach prezentowały nową bieliznę. Krótkie spodenki, dekolty, koronki i prześwitujące szlafroczki - czy to rzeczywiście nadal kolekcja dziecięca?

W sieci pojawiło się wiele głosów sprzeciwu, a cała sprawa została zgłoszona policji. Projektantka oraz rodzice dziewczynek, które brały udział w sesji, zostali przesłuchani. Frenkel zarzucono seksualizację dzieci, a rodzicom nienależytą opiekę.

W sieci w związku z sesją pojawiły się m.in. hasła zatrzymania postępującej seksualizacji. Internauci apelują, że bieliznę dziecięcą można sprzedawać bez tego typu reklam. Oskarżają projektantkę o "spełnianie snów pedofili".

Co ciekawe, projektantka planowała już pokaz mody z udziałem tych samych małych modelek, jednak w tej chwili jest niemal pewne, że do wydarzenia nie dojdzie.

RadioZET.pl/DailyMail/SA

Oceń