Siwiec pokłóciła się z internautką: "Jest pani osobą starszą, nie oczekiwałabym cudów"

01.12.2017 15:12

Natalia Siwiec cieszy się w sieci dużą popularnością. Na Instagramie jej konto obserwuje blisko 800 tysięcy osób. Nic dziwnego, że wiele firm proponuje jej "testowanie" swoich produktów. Niedawno celebrytka zamieściła w serwisie fotkę z serum na zmarszczki. Jedna z internautek skomentowała zdjęcie, ale takiej odpowiedzi z pewnością się nie spodziewała.

Natalia Siwiec fot. Instagram

Jak zwykle pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Część kobiet wypytuje o kosmetyk, cześć przyznaje, że go używa. Inne mówią wprost, że nie wierzą w szczerość wpisu, bo to nic innego jak zwykła promocja, a do tego Natalia korzystała dotąd z wielu zabiegów medycyny estetycznej, więc trudno powiedzieć, czy w jej przypadku piękna cera jest rezultatem działania kosmetyków. Jedna z użytkowniczek zauważyła też, że produkt, który pokazuje celebrytka, przeznaczony jest do cery dojrzałej. W kolejnym komentarzu pisze: "Stosowałam. Nic nie zauważyłam pozytywnego w mojej skórze. Fajnie wygląda, fajnie się rozprowadza, ale zmarchy, zwisy, tudzież inne przypadłości jak były, tak są. Ot co! Testerka".

Natalia postanowiła na tę wypowiedź odpisać:

1

Jednak komentująca nie dała się zbić z pantałyku i odpisała: "Produkt jest dla starszych osób, dla cery dojrzałej, czy Pani taką ma? Widać tak, skoro dali do testowania". Riposta ta spotkała się z kilkoma pozytywnymi odpowiedziami innych użytkowniczek. Pojawiły się nawet głosy krytyki w stosunku do celebrytki: "Oceniać czyjąś skórę bo widzi się fotkę też jest nietaktowne. Nie wiadomo czy ta pani nie przechodziła jakiejś np choroby, czy czegoś innego. A pani Natalia jest osobą publiczną i na pewno wiemy więcej nawet o jej skórze, niż o obcej osobie".

Zagłosuj

Kupujesz kosmetyki, jeśli poleca je osoba znana?

RadioZET.pl/SA

Oceń