Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Socha urodziła niecały miesiąc temu. Po krągłościach nie ma już śladu

16.02.2017 10:07

Małgorzata Socha zaledwie miesiąc temu przywitała na świecie swoje drugie dziecko – córeczkę Basię. Aktorka błyskawicznie wróciła do formy sprzed ciąży. Zobaczcie, jak wygląda cztery tygodnie po porodzie!

Socha urodziła niecały miesiąc temu. Po krągłościach nie ma już śladu

Małgorzata Socha: jak wróciła do formy po ciąży?

Pod koniec stycznia Małgorzata Socha została po raz drugi mamą. 36-letnia aktorka i jej mąż powitali na świecie małą Basię. Od tamtej pory gwiazda łączy obowiązki macierzyńskie z zobowiązaniami zawodowymi. Ostatnio udowodniła, że aktywność fizyczna i odpowiednia dieta w ciąży czynią cuda! Socha błyskawicznie wróciła do figury sprzed ciąży.

Jak wygląda Socha po porodzie? Rąbka tajemnicy uchylił Łukasz Jemioł, który jako pierwszy opublikował zdjęcia gwiazdy po narodzinach Basi. Aktorka pozuje na nim w czarnych spodniach i bluzie z najnowszej kolekcji Jemioła. Trudno nie zwrócić uwagi na doskonałą sylwetkę Sochy. Jaki jest jej przepis na sukces? Ponoć gwiazda po prostu cieszy się życiem i macierzyństwem i nie stosuje żadnej diety eliminacyjnej, o czym poinformowała ostatnio w mediach społecznościowych. Jesteśmy jednak przekonani, że serialowa Inga z „Przyjaciółek" stawia na zdrowe jedzenie i regularną aktywność fizyczną. W końcu efekty widać gołym okiem!

RadioZET.pl/SI

Oceń