Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sonia Cytrowska nie depiluje się od roku [ZDJĘCIA]

02.03.2018 09:14

Sonia Cytrowska z Gdyni zdecydowała się przestać golić włosy z całego ciała w 2017 roku, kiedy zrozumiała, jak wielką presję wywiera na kobiety społeczeństwo. Kobieta zaczęła się depilować, gdy miała zaledwie 12 lat i, jak twierdzi, przez wiele lat presji czuła się niepewnie.

Sonia Cytrowska na Instagramie fot. Eastnews

Sonia Cytrowska. Zdjęcia na blogu i Instagramie 

Sonia twierdzi, że co tydzień spędzała co najmniej trzy godziny, próbując usunąć włosy z pach, pępka i nóg. Jej mąż Tobiasz początkowo był przeciwny jej naturalnemu wyglądowi, ale później stwierdził, że ich miłość pokona wszystko.

— Dość podejmowania prób wpisania się w kanon piękna. Dość wstydzenia się za naturalną wersję mnie. Mam prawo być taką, jaka jestem. Czas na dumę, czas na akceptację, czas na pewność siebie — można przeczytać na blogu Cytrowskiej owlosodprawdy.wordpress.com.

Sonia Cytrowska. Instagram bodyhairmovement

Mieszkanka Trójmiasta ponad rok temu zrezygnowała z depilacji. Jej naturalne zdjęcia można oglądać na Instagramie bodyhairmovement i blogu „O włos od prawdy”.

W jednym ze wpisów podziękowała swojemu mężowi. — Dziękuję mojemu mężowi, który „nie taką mnie brał”, a mimo to nie skusił się na rozwód :] i postanowił dla mnie zmienić swoje standardy piękna i potraktował te zmiany jako wyzwanie, a nie zamach na jego estetykę [pisownia oryginalna] — można przeczytać na blogu.

O Cytrowskiej napisało kilka zagranicznych portali — m.in. brytyjskie wydania Daily Mail i Metro.

RadioZET.pl/SI

Oceń