Stylistka makijażu pokazała zdjęcie naprawdę bez make-upu, by udowodnić, jak wygląda prawdziwy no-makeup

25.10.2018 17:43

Co jakiś czas w sieci celebrytki chwalą się swoimi zdjęciami, na których, podobno, nie mają makijażu. Patrząc na te fotki mamy jednak wątpliwości. Makijażystka znana z programu "Gogglebox" pokazała, jak naprawdę wygląda kobieta nieumalowana.

Ewa Mrozowska fot. Instagram

Co pewien czas któraś z aktorek czy celebrytek publikuje w sieci swoje zdjęcie "bez makijażu" - Anna Mucha, Doda, Julia Wieniawa i inne. Niekiedy internauci, a może częściej internautki, piszą do nich z taką prośbą, bo chcą zobaczyć, jak gwiazda wygląda sauté. Niestety, przeważnie zdjęcia te wywołują spore kontrowersje. Bo przecież permanentny makijaż brwi, czy ust, albo kreska na powiece i doklejone rzęsy wcale nie pozwalają zobaczyć, jak dana osoba wygląda "naprawdę". Nie wspominając już o różnych zabiegach estetycznych, które potrafią mocno zmienić rysy twarzy.

Niedawno na swoim Instagramie zdjęciem "no-makeup" pochwaliła się specjalistka od makijażu, znana z programu "Gogglebox" - Ewa Mrozowska. Z rozbrajającą szczerością przyznała, że nie wstydzi się tego, jaka jest.

Ewa z "Gogglebox" bez makijażu

"Poprawcie sobie humor! Bez rzęs, bez brwi, bez koloru, bez obróbki, szary człowieczek. Nie wstydzę się tego, jaka jestem! Może dlatego zajęłam się tym co robię! Chce stworzyć lepszą wersję samej siebie bez operacji. Moim celem jest też żebyście w ważnych dniach swojego życia czuły się wyjątkowo przy pomocy mojego pędzla" - napisała.

I rzeczywiście - pod mocnym zwykle makijażem kryje się "zwyczajna" kobieta, która nie boi pokazać bez odrobiny nawet rozświetlacza czy różu na policzkach.

Komentujące nie kryły zaskoczenia i wyrażały się bardzo pozytywnie.

"Odkąd zdjęłam sztuczne rzęsy wszyscy pytają mnie czy się dobrze czuje, bo źle wyglądam. Każda z nas bez makeupu wygląda gorzej, no nie czarujmy się. Ale fajnie, że co raz częściej gwiazdy pokazują się sauté - chociaż nastolatki nie dołują się, że nie wyglądają jak gwiazdy z magazynów" - przyznaje internautka

Oceń