Szczotka do klozetu w kształcie Donalda Trumpa hitem sieci

22.11.2018 14:25

Tego jeszcze nie było: tajemnicza kreatywna firma stworzyła unikalną szczotkę do mycia klozetu, będącą podobizną Donalda Trumpa. Gadżet stał się prawdziwym hitem serwisu sprzedażowego.

Donald Trump szczotka fot. Instagram

Donald Trump to obecnie jeden z najpopularniejszych na świecie polityków i być może jednocześnie jeden z tych najbardziej znienawidzonych. Nie wiadomo, czy to bardziej z sympatii, czy z niechęci, powstała szczotka do klozetu z podobizną amerykańskiego prezydenta. Gadżet ten, jak najbardziej praktyczny, sprzedawany jest w sieci przez pewną nowozelandzką firmę pod hasłem „Make your toilet great again” (czyli „Spraw, by twoja toaleta znów była wielka”), co odnosi się do znanego hasła Trumpa.

Szczotka z jaskrawożółtym włosiem, przypominającym włosy Donalda Trumpa, kosztuje nieco ponad 23 dolary i mimo dość wysokiej ceny cieszy się dużym zainteresowaniem. Jak widać, wielu osobom zależy na tym, by ich klozet znów był wspaniały.

2

Sprzedawca reklamuje produkt jako wykonany ręcznie, być może więc nie tylko wartość użytkowa, ale i chęć posiadania unikalnego rękodzieła tak bardzo przyciąga kupujących.

RadioZET.pl/Indy100/SA

Oceń