Teraz gramy

Sześć pozycji seksualnych najczęściej wyszukiwanych w Google. Jak lubią kochać się internauci?

08.04.2019 13:28

Pozycje seksualne, ich opisy i wiedza o seksie to elementy, których internauci chętnie szukają w Google. Jakie pozycje seksualne cieszą się największym powodzeniem? Według Raportu Flowercard jest sześć najpopularniejszych i najczęściej szukanych w Google.

Pozycje seksualne fot. Schutterstock

W Google szukamy niemal wszystkiego, również wiedzy na temat seksu i pozycji seksualnych. Raport Flowercard przedstawił zestawienie sześciu najpopularniejszych, których internauci szukają w Google najczęściej.

shutterstock_693500446 fot. Schutterstock

Pozycja misjonarska

Z raportu Flowercard wynika, że to właśnie ta pozycja miała najwięcej zapytań Google. To aż 42 tysiące zapytań w ciągu miesiąca. To najbardziej klasyczna wśród pozycji. Wybierają ją często pary, które dopiero zaczęły ze sobą współżyć, ale nie tylko. Ta pozycja jest wygodna zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Pozwala utrzymywać kontakt wzrokowy i dawać przyjemność obojgu partnerom.

„Na pieska”

Ta pozycja znalazła się na drugim miejscu najczęściej wyszukiwanych pozycji. Miała 37 tysięcy zapytań miesięcznie. Według badań to również najpopularniejsza pozycja w Europie i USA. Jest lubiana szczególnie przez mężczyzn, ponieważ mają w niej dużą swobodę ruchów i głębokości penetracji. Daje też poczucie dominacji nad partnerką. Dla większości panów podniecający jest również widok kobiecych pośladków.

„Odwrócona kowbojka”

Uplasowała się na trzecim miejscu i zebrała 30 tysięcy wyszukiwań miesięcznie. „Odwrócona kowbojka” pozwala z kolei dominować kobiecie. Siada na partnerze, ale jest odwrócona plecami do jego twarzy. Pozycja daje głęboką penetrację i potrafi zapewnić intensywne doznania obojgu kochankom.

„Na jeźdźca”

„Na jeźdźca” miała 19 tysięcy zapytań miesięcznie. Ta pozycja zapewnia kontrolę kobiecie, mężczyźnie z kolei nieograniczony widok ciała partnerki. Obojgu kochankom dostarcza z kolei silnych doznań seksualnych, które są potęgowane przez głębokość penetracji.

„Na łyżeczkę”

Ta klasyczna pozycja miała 15 tysięcy zapytań. Jest bardzo łatwa i nie wymaga specjalnego wysiłku ze strony obydwojga partnerów. W tej pozycji kobieta i mężczyzna leżą obok siebie równolegle, na tym samym boku. Mężczyzna wchodzi w kobietę od tyłu. „Na łyżeczkę” uchodzi za pozycję bardzo romantyczną. Dla wielu brak kontaktu wzrokowego jest atutem, bo stymuluje inne zmysły.

„69”

Ta pozycja znalazła się na końcu zestawienia. Miała 12 tysięcy zapytań miesięcznie. To odmiana seksu oralnego, w której kochankowie wzajemnie zaspokajają ustami i językiem genitalia partnera. W takim ułożeniu ciał dwóch osób możliwe jest jednoczesne osiągnięcie orgazmu. Może być wstępem do stosunku płciowego.

Zagłosuj

Lubisz seks?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/SW

Oceń