Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tajemnica Monroe wyszła na jaw po 57 latach? Opublikowano nieznane zdjęcia

17.02.2017 08:51

Marilyn Monroe na nieznanych fotografiach! Brytyjski serwis internetowy opublikował zdjęcia, które zdradziły skrywaną przez nią tajemnicę! 

Tajemnica Monroe wyszła na jaw po 57 latach? Opublikowano nieznane zdjęcia fot. Marilyn Monroe

Marilyn Monroe ukrywała ciążę 

Brytyjski serwis internetowy „Daily Mail” zamieścił kilka nieznanych wcześniej zdjęć Marilyn Monroe. Ich właściciel zdradził, że w momencie wykonywania zdjęć gwiazda była w ciąży, a ojcem dziecka nie był jej ówczesny mąż, ale francuski aktor Yves Montand. Para poznała się na planie filmu „Pokochajmy się". Monroe była wtedy żoną pisarza Arthura Millera, zaś Montand mężem aktorki Simone Signoret.

Marilyn Monroe na nieznanych zdjęciach

Zdjęcie zrobiła 8 lipca 1960 roku w Nowym Jorku przed studiem filmowym Frieda Hull, koleżanka Marilyn Monroe. Oryginalne fotografie sprzedano w 2016 roku na aukcji za cenę – bagatela – 2240 funtów. Dopiero teraz jednak wyjawiono, że w tamtym czasie ikona kina spodziewała się dziecka.  Hull twierdziła, że Monroe unikała rozpowszechniania informacji o swojej ciąży, gdyż obawiała się, że straci dziecko. Tajemnicę o ciąży powierniczka gwiazdy zdradziła nabywcy zdjęć, który teraz postanowił opowiedzieć o niej w mediach. 

Ciąża, podobnie jak wcześniejsze, zakończyła się poronieniem i kolejnym załamaniem nerwowym u gwiazdy. Aktorka nie ukrywała tego, że marzy o zostaniu matką. Donoszenie ciąży do końca przerwała jednak choroba układu rozrodczego – endometrioza.

Wszystkie fotografie obejrzeć można na stronie Daily Mail.

RadioZET.pl/SI/Daily Mail

Oceń