Tak zdradzający komunikuje się z kochankiem - 5 najczęstszych metod

05.12.2017 16:56

Niezależnie od okoliczności zdrada zawsze jest zdradą, a jej wyjście na światło dzienne zwykle jest bardzo przykre - dla zdradzanego przede wszystkim. Jednak jeszcze bardziej bolesna może być świadomość tego, że zdradzający kontaktował się z kochankiem czy kochanką będąc tuż obok nieświadomego partnera. Okazuje się, że takie kontakty są częstsze, niż się wydaje. W jaki sposób się odbywają? Oto 5 głównych metod.

jak zdradzający kontaktuje się z kochankiem fot. Pixabay
Zagłosuj

Podejrzewasz partnera/partnerkę o zdradę?

Randkowy serwis społecznościowy Ashley Madison przeprowadził badania na próbie 1500 swoich użytkowników. Zadał im pytanie o to, w jaki sposób komunikują się ze swoimi kochankami. W ten sposób wyłoniono pięć najpopularniejszych sposobów. Zgodnie z powiedzeniem, że najciemniej pod latarnią, są wśród nich głównie dobrze znane wszystkim środki.

Na pierwszym miejscu jest... telefon komórkowy. Tak przyznało 56 procent ankietowanych. Jednocześnie "metoda" ta wydaje się być najbardziej ryzykowna, bo częstotliwość powiadomień może wzbudzić zainteresowanie partnera. Do tego pozostaje obawa, że telefon wpadnie w ręce osobie zdradzanej. No i to ciągłe kasowanie historii...

Drugim najczęściej wykorzystywanym medium jest email. Większość z nas nie udostępnia swojej poczty elektronicznej partnerowi, więc dla zdradzającego jest to dobra metoda kontaktu. Na nią wskazało 40 procent ankietowanych.

20 procent badanych stwierdziło, że z kochankiem kontaktuje się za pośrednictwem jakiejś strony randkowej. Ankietowani zauważają, że to wygodny sposób, bo - zważając na mnogość serwisów randkowych - dociekliwemu zdradzanemu partnerowi będzie trudno ich znaleźć.

Czwarte miejsce zajmują - i to wydaje się dosyć logiczne - portale społecznościowe. Jeśli zdradzany zaczyna coś podejrzewać, to prawdopodobnie pierwszym miejscem, które zacznie bacznie przeglądać, będzie facebookowy wall partnera. Mimo to, aż 18 procent zdradzanych kontaktuje się z kochankiem czy kochanką właśnie za pośrednictwem Facebooka czy Instagrama.

Najmniej popularną z tych pięciu metod jest sekretny telefon. Środek bezpieczny aż do momentu, kiedy... zdradzany partner przypadkiem na niego trafi. Wtedy do brutalnej prawdy już o krok - no bo co zdradzany myśli, kiedy znajdzie się u niego/u niej w torbie telefon (a nie jest to telefon służbowy), o którym druga "połówka" dotąd nie wspominała? Na taki kontakt decyduje się 11 procent badanych.

RadioZET.pl/indy100.com/SA

Oceń