Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik, Kamil Nosel
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Takiego bikini jeszcze nie było. Jest zrobione z... pizzy

30.06.2017 16:14

Zbliża się Światowy Dzień Bikini. To nietypowe święto wypada 5 lipca. Z tej okazji w sieci już teraz pojawiają się przeróżne modele kostiumu. Jedną z propozycji ma... amerykańska restauracja: sprzedaje bikini zrobione właśnie z pizzy. Cena kostiumu to zaledwie 10 tysięcy dolarów.

Światowy Dzień Bikini - bikini z pizzy fot. sxc.hu

Nikt nie lubi, kiedy obok pojawia się osoba w takim samym stroju. Problem ten mają szczególnie panie i dotyczy on dowolnej kreacji - także tej plażowej. Jednak amerykańska restauracja serwująca pizzę - Villa Italian Kitchen - znalazła oryginalny sposób na to, by stworzyć swoją wersję bikini. Za jedyne 10 tysięcy dolarów można tam nabyć kostium wykonany z pizzy. W ten sposób chce uczcić zbliżający się Światowy Dzień Bikini.

Tradycyjnie na każdej odzieży znaleźć można skład tkaniny. W tym wypadku o tkaninie nie ma mowy, ale skład jak najbardziej pozostał. Wiemy zatem, że bikini jest wykonane z ręcznie wygniatanego ciasta, sera mozarella z pełnego mleka i pokryte jest wyśmienitym sosem, przygotowanym ze świeżych kalifornijskich pomidorów i pepperoni. Zamówienia można już składać, a odbiór możliwy jest wyłącznie 5 lipca. Restaurator zarzeka się, że to najapetyczniejsze bikini na świecie. I pewnie ma w tym sporo racji.

Jesteście ciekawi, jak to wygląda?

Może i wygląda apetycznie, ale czy jest komfortowe - no i jak sprawdza się w wodzie?

234

RadioZET.pl/SA

Oceń