Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Takiego bikini jeszcze nie było. Jest zrobione z... pizzy

30.06.2017 16:14

Zbliża się Światowy Dzień Bikini. To nietypowe święto wypada 5 lipca. Z tej okazji w sieci już teraz pojawiają się przeróżne modele kostiumu. Jedną z propozycji ma... amerykańska restauracja: sprzedaje bikini zrobione właśnie z pizzy. Cena kostiumu to zaledwie 10 tysięcy dolarów.

Światowy Dzień Bikini - bikini z pizzy fot. sxc.hu

Nikt nie lubi, kiedy obok pojawia się osoba w takim samym stroju. Problem ten mają szczególnie panie i dotyczy on dowolnej kreacji - także tej plażowej. Jednak amerykańska restauracja serwująca pizzę - Villa Italian Kitchen - znalazła oryginalny sposób na to, by stworzyć swoją wersję bikini. Za jedyne 10 tysięcy dolarów można tam nabyć kostium wykonany z pizzy. W ten sposób chce uczcić zbliżający się Światowy Dzień Bikini.

Tradycyjnie na każdej odzieży znaleźć można skład tkaniny. W tym wypadku o tkaninie nie ma mowy, ale skład jak najbardziej pozostał. Wiemy zatem, że bikini jest wykonane z ręcznie wygniatanego ciasta, sera mozarella z pełnego mleka i pokryte jest wyśmienitym sosem, przygotowanym ze świeżych kalifornijskich pomidorów i pepperoni. Zamówienia można już składać, a odbiór możliwy jest wyłącznie 5 lipca. Restaurator zarzeka się, że to najapetyczniejsze bikini na świecie. I pewnie ma w tym sporo racji.

Jesteście ciekawi, jak to wygląda?

Może i wygląda apetycznie, ale czy jest komfortowe - no i jak sprawdza się w wodzie?

234

RadioZET.pl/SA

Oceń