Zamknij

Tatuator oświadczył się swojej dziewczynie w bardzo wyjątkowy sposób

Redakcja
30.06.2017 15:09
Wyjątkowe oświadczyny tatuatora
fot. screen

Dla większości mężczyzn planujących oświadczyny, jest to nie lada wyzwanie. Każdy chciałby oświadczyć się w taki sposób, który będzie wyjątkowy i na zawsze zapadnie w pamięć jako szczególna chwila. No ale co zrobić, skoro większość sposobów chyba już została wykorzystana? Młody tatuator na pewno wykazał się ogromną kreatywnością. To, co zrobił, rozczuliło jago dziewczynę do łez. Nie mogła powiedzieć "nie".

Jeden facet oświadcza się na romantycznej randce, inny na wycieczce - np. na pięknej plaży, jeszcze inny koniecznie chce to zrobić przy szumiącym wodospadzie. Grunt to zrobić to całkiem z zaskoczenia i najlepiej tak, by wykazać się oryginalnością. Ale co zrobić, skoro możliwości się kurczą, a znajomy Twojej narzeczonej właśnie podniósł poprzeczkę pytając o rękę swoja dziewczynę podczas skoku na bunge?

Ten tatuator z Colorado na pewno zaskoczył swoją wybrankę. Vinny Capaldo-Smith, bo tak nazywa się ten gość, najpierw poprosił Brooke o to, by wytatuowała obrazek na jego nodze. Dziewczyna była bardzo zdenerwowana, ale przygotowywała się do działania chyba do końca nie wierząc w to, że Vinny naprawdę wie, o co prosi.

Kiedy już nabierała tusz, Vinny odsłonił przygotowany już wcześniej tatuaż z uroczym rysunkiem i zasadniczym pytaniem: "wyjdziesz za mnie?". Poniżej przygotowane były odpowiednie kratki na zaznaczenie czy tak, czy nie. Oczywiście wiadomo, co Brooke wybrała. Dziewczyna była zaskoczona i poleciało jej kilka łez, ale bez wahania postawiła x przy właściwej odpowiedzi. Był to jej pierwszy tatuaż. To prawdziwa pamiątka dla obydwojga. Zobaczcie to na krótkim filmiku (główna akcja zaczyna się około drugiej połowy).

Panowie - jak Wam się podoba taki pomysł? Panie - przyjęłybyście takie oświadczyny?

RadioZET.pl/SA