Ten 19-latek nazywany jest „królem makijażu”. Na swojej marce zarabia krocie

08.02.2019 15:04

Mężczyźni z barwnym make-upem na twarzy powoli przestają szokować opinię publiczną. Choć postać 19-letniego Jamesa Charlesa wzbudza sporo kontrowersji, nastolatek, który maluje na swojej buzi prawdziwe dzieła sztuki, jest coraz bardziej doceniany przez urodowy światek. Nastolatek dzięki swojej marce nie może narzekać na brak popularności i gotówki.

James Charles to król makijażu fot. Instagram/ James Charles

James Charles: 19-letni król makijażu

Kilka lat temu James Charles był znany z tego, że jako pierwszy facet reklamował kosmetyki Cover Girl. Od tamtego czasu 19-latek z Los Angeles mocno się rozwinął jako youtuber i makijażysta. Przez ostatnie miesiące udało mu się zdobyć 10 milionów nowych subskrybentów na YouTube. Na Instagramie Jamesa można zobaczyć makijaże, które przypominają prawdziwe dzieła sztuki. Niektóre z nich są wyjątkowo „kosmiczne” i osobliwe. Jako że Charles testuje je na sobie, komentarze fanów nie zawsze bywają pozytywne.

James robi jednak swoje i to z całkiem niezłym skutkiem. Wypuszczona niedawno paleta cieni sygnowana jego nazwiskiem sprzedała się w niesamowitym tempie. Mało tego, padły nawet serwery firmy kosmetycznej Morphe, która sprzedaje kosmetyki nastolatka. James jest niezwykle popularny w mediach społecznościowych. Jego Instagram liczy już 14,1 mln followersów.

RadioZEt.pl/ Pudelek.pl/ SW

Oceń