Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Powstał pierwszy w Polsce sklep internetowy dla influencerów. Sprawdź, jak działa

13.03.2019 16:40

Kilka tygodni temu ruszył pierwszy w Polsce sklep dla influencerów. Mogą oni zgłaszać się po wystawione produkty i otrzymać je w zamian za publikacje w mediach społecznościowych.

Powstał pierwszy w Polsce sklep internetowy dla influencerów. Sprawdź, jak działa fot. Instagram.com/ fameshop.pl

Ruszył pierwszy w Polsce sklep dla influencerów

Kilka tygodni temu ruszył pierwszy w Polsce sklep internetowy dla influencerów. Wszyscy ci, którzy promują się w sieci, mogą zgłaszać się po wystawione w sklepie produkty i otrzymać je za darmo w zamian za publikacje na swoich profilach społecznościowych. Influencerzy decydują, jaki produkt będzie dla nich odpowiedni. To właśnie dzięki temu wszystkie publikacje na temat produktu są dużo bardziej autentyczne i spójne tematycznie z blogiem czy profilem influencera.

 – Ostatnie miesiące pokazały nam, jak duży potencjał ma Fameshop. Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt akcji, które cieszyły się pozytywną reakcją i dużym zainteresowaniem influencerów i zaowocowały świetnymi publikacjami w ich kanałach. Z Fameshopa skorzystały już takie firmy jak L’Oreal, home&you czy OCHNIK. Akcje prowadziliśmy głównie na Instagramie, ale testowaliśmy je również z sukcesem na Youtubie. Mamy w planach prowadzenie kampanii również w innych mediach społecznościowych m.in. na Tik Toku – komentuje Konrad Traczyk, CEO Hash.fm.

Produkty, które można kupić w Fameshop, to m.in. stylowy odświeżacz powietrza, zestaw, który zadba o twój samochód, oraz voucher na super prezenty.

Zagłosuj

Prowadzisz Instagrama?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń