To zdjęcie jest nową najbardziej lubianą fotką na Instagramie

08.02.2018 14:20

Do niedawna to do Cristiano Ronaldo i Beyoncé należała korona popularności na Instagramie. Teraz najbardziej lubiane zdjęcie należy do kogoś innego. Zaledwie dobę po opublikowaniu zebrało ono rekordową liczbę polubień. Mowa o najnowszej fotce Kylie Jenner.

Instagram Kylie Jenner fot. Instagram

6 lutego na Instagramie Kylie Jenner opublikowała zdjęcie swojej niedawno narodzonej córeczki i podała, jakie będzie imię dziecka: Stormi Webster. Czy celebrytka przypuszczała, że fotka maleństwa zrobi aż taką furorę? Już w dobę po umieszczeniu zdjęcia pojawiło się pod nim ponad 12 milionów polubień, a rekord, który wcześniej dzierżyła Beyoncé oraz piłkarz Cristiano Ronaldo, przeszedł na Kylie Jenner. W tej chwili „lubi” je już 15 039 586 użytkowników serwisu. A minęły zaledwie dwie doby. Choć wiele z tych polubień to kliknięcia z prośbą o „lajkowy” rewanż, to jednak taki wynik jest imponujący.

Kylie Jenner na Instagramie należy do najbardziej „obserwowanych” użytkowników. Jej konto śledzą ponad 103 miliony użytkowników. Nic dziwnego, że zdjęcie córeczki spotkało się z tak ogromnym zainteresowaniem. Ciekawe, kiedy celebrytka wpadnie na pomysł, by założyć dla Stormi jej własny profil.

Czy Beyonce albo Cristiano poczują chęć walki o instagramowe podium?

RadioZET.pl/SA

Oceń