Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

To zdjęcie jest nową najbardziej lubianą fotką na Instagramie

08.02.2018 14:20
xxx zet

Do niedawna to do Cristiano Ronaldo i Beyoncé należała korona popularności na Instagramie. Teraz najbardziej lubiane zdjęcie należy do kogoś innego. Zaledwie dobę po opublikowaniu zebrało ono rekordową liczbę polubień. Mowa o najnowszej fotce Kylie Jenner.

Instagram Kylie Jenner fot. Instagram

6 lutego na Instagramie Kylie Jenner opublikowała zdjęcie swojej niedawno narodzonej córeczki i podała, jakie będzie imię dziecka: Stormi Webster. Czy celebrytka przypuszczała, że fotka maleństwa zrobi aż taką furorę? Już w dobę po umieszczeniu zdjęcia pojawiło się pod nim ponad 12 milionów polubień, a rekord, który wcześniej dzierżyła Beyoncé oraz piłkarz Cristiano Ronaldo, przeszedł na Kylie Jenner. W tej chwili „lubi” je już 15 039 586 użytkowników serwisu. A minęły zaledwie dwie doby. Choć wiele z tych polubień to kliknięcia z prośbą o „lajkowy” rewanż, to jednak taki wynik jest imponujący.

Kylie Jenner na Instagramie należy do najbardziej „obserwowanych” użytkowników. Jej konto śledzą ponad 103 miliony użytkowników. Nic dziwnego, że zdjęcie córeczki spotkało się z tak ogromnym zainteresowaniem. Ciekawe, kiedy celebrytka wpadnie na pomysł, by założyć dla Stormi jej własny profil.

Czy Beyonce albo Cristiano poczują chęć walki o instagramowe podium?

RadioZET.pl/SA

Oceń