Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Torebki Michaela Korsa znów w Lidlu. Kiedy będzie można je kupić?

06.05.2019 16:30

Torebki amerykańskiego projektanta Michaela Korsa ponownie pojawią się w Lidlu. Ekskluzywne torebki dostępne będą w niemieckiej sieci dyskontów w przyszłym tygodniu. Ile za nie zapłacimy?

Torebki Michaela Korsa znów w Lidlu.  Kiedy będzie można je kupić? fot. Instagram.com/michael kors

Torebki Michaela Korsa dostępne w Lidlu

Torebki Michaela Korsa trafią do Lidla w przyszłym tygodniu. Jak informuje portal wiadomościhandlowe.pl torebki będą dostępne w kilku modelach, ale kosztować będą tyle samo. Za torebkę Korsa zapłacimy 799 złotych. Warto dodać, ze to promocyjna cena, ponieważ potrafią kosztować nawet 1000-1500 złotych.

Walki o te luksusowe gadżety nie powinno jednak być. Wszystko przez to, że produkty będą dostępne w sklepie internetowym Lidla, który od kilku tygodni funkcjonuje również i w Polsce. Sprzedaż rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Będą one dostępne od poniedziałku, 13 maja.

Luksusowe torebki dostępne przez internet

Warto dodać, że Lidl rozpoczął sprzedaż przez internet na początku kwietnia. Można w nim kupić na razie produkty niespożywcze. W sklepie internetowym dyskontu znajdziemy m.in. spodnie, bluzki, wrotki, akcesoria kuchenne czy ekspresy do kawy.

Zagłosuj

Lubisz modę?

RadioZEt.pl/wiadomoscihandlowe.pl/ SW

Oceń