Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Oto sekret makijażu Agaty Dudy. Zdradziła go wizażystka!

14.02.2018 10:28

O tym, że Agata Duda ma swój charakterystyczny, elegancki styl ubioru, wiadomo nie od dzisiaj. Teraz okazuje się, że pierwsza dama jest też wierna jednemu rodzajowi makijażu. W czym tkwi jego sekret?

Oto sekret makijażu Agaty Dudy. Zdradziła go wizażystka! fot. Eastnews

Agata Duda. Jaki jest sekret jej makijażu?

Z biografii Agaty Kornhauser-Dudy „Agata. Sekrety pierwszej damy” autorstwa Agnieszki Kuchni-Wołosiewicz i Michała Krameka można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o życiu i codzienności pierwszej polskiej damy.

W jednym z rozdziałów można poczytać także o jej stylu, słabości do polskich marek i przedmiotach, którymi lubi otaczać się na co dzień.

agata duda1

Paulina Kaletka, ekspertka ze Studia Kosmetyki i Kreowania Wizerunku, zdradza w nim ulubiony trik makijażowy Agaty Dudy. To podkreślenie oka za pomocą kredki roztartej od połowy dolnej powieki w kierunku zewnętrznego kącika.

Jak wyjaśnia ekspertka: „Trik ten ma na celu optyczne otwarcie i powiększenie oka. Niekiedy kreska ta mogłaby być bardziej roztarta, lecz z uwagi na budowę oka i ograniczoną możliwość podkreślenia go w inny sposób, ten element można uznać za zasadny”.

RadioZET.pl/SI/Pap Life

Oceń