Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Oto sekret makijażu Agaty Dudy. Zdradziła go wizażystka!

14.02.2018 10:28

O tym, że Agata Duda ma swój charakterystyczny, elegancki styl ubioru, wiadomo nie od dzisiaj. Teraz okazuje się, że pierwsza dama jest też wierna jednemu rodzajowi makijażu. W czym tkwi jego sekret?

Oto sekret makijażu Agaty Dudy. Zdradziła go wizażystka! fot. Eastnews

Agata Duda. Jaki jest sekret jej makijażu?

Z biografii Agaty Kornhauser-Dudy „Agata. Sekrety pierwszej damy” autorstwa Agnieszki Kuchni-Wołosiewicz i Michała Krameka można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o życiu i codzienności pierwszej polskiej damy.

W jednym z rozdziałów można poczytać także o jej stylu, słabości do polskich marek i przedmiotach, którymi lubi otaczać się na co dzień.

agata duda1

Paulina Kaletka, ekspertka ze Studia Kosmetyki i Kreowania Wizerunku, zdradza w nim ulubiony trik makijażowy Agaty Dudy. To podkreślenie oka za pomocą kredki roztartej od połowy dolnej powieki w kierunku zewnętrznego kącika.

Jak wyjaśnia ekspertka: „Trik ten ma na celu optyczne otwarcie i powiększenie oka. Niekiedy kreska ta mogłaby być bardziej roztarta, lecz z uwagi na budowę oka i ograniczoną możliwość podkreślenia go w inny sposób, ten element można uznać za zasadny”.

RadioZET.pl/SI/Pap Life

Oceń